Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa i modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Wielowieś
Numer referencyjny: 2
II.1.2)Główny kod CPV31520000 Lampy i oprawy oświetleniowe
II.1.4)Krótki opis: