Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sekvenaatori, pipeteerimisroboti, geel-elektrofreesi, tsentrifuugi ja PCR seadme soetamine Terviseameti nakkushaiguste laborile
Referenznummer der Bekanntmachung: 242276
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Laboriseadmete ostmine Terviseametile vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sekvenaator seadme ostmine koos transpordi, paigalduse, kasutajakoolituse ja garantiiga.
Nanpoor-põhine kolmanda põlvkonna seade võimaldab reaalajas sekveneerimist ja selle abil on võimalik üksikmolekuli järjestamine ilma eelneva DNA/RNA paljundamiseta – järjestus loetakse otse reaalajas.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Pipeteerimisrobot seadme ostmine koos transpordi, paigalduse, kasutajakoolituse, garantii ja garantiiperdioodi hooldustöödega.
Täisautomaatne seade (pipeteerimisrobot) hangitakse kiireks ja täpseks vedelike, reaktsioonisegude pipeteerimiseks. Seade võimaldab kiirelt, standardiseeritult pipeteerida erinevaid lahuseid paralleelselt kokku ja seeläbi oluliselt tõsta laboritöö kiirust, analüüsimahtu, kvaliteeti ning minimeerida inimlikku eksimist.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Geel-elektroforees seade DNA/RNA analüüsiks
Los-Nr.: 3
Terviseameti nakkushaiguste laborisse hangitakse täisautomaatne seade DNA/RNA kiireks ja täpseks geel-elektroforeesi tüüpi analüüsiks. Seade võimaldab analüüsida ja üksteisest lahutada DNA/RNA molekule ning annab tulemusena nii produkti pikkuse kui ka kontsentratsiooni suuruse. Mõõta on võimalik PCR produkte, fragmenteeritud DNA-d ja DNA raamatukogusid; eukarüootide ja prokarüootide RNA kvaliteedi kontrolli.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Tsenrtifuugi ostmine koos transpordi, paigalduse, kasutajakoolituse, garantii ja garantiiperioodi hooldustöödega.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
RT –PCR seadme ostmine koos transpordi, paigalduse, kasutajakoolituse, garantii ja garantiiperdioodi hooldustöödega.