Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71603-2023
Polen-Warschau: Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
2023/S 025-071603
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych w 2023 r. – obiekty Zarządu Zlewni w Poznaniu
Referenznummer der Bekanntmachung: PO.ROZ.2710.03.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu.
Zamówienie zostało podzielone na 6 części:
• część 1 – Obiekt nr 1 – NW Gniezno i Poznań
• część 2 – Obiekt nr 2 – NW Gostyń
• część 3 – Obiekt nr 3 – NW Kościan
• część 4 – Obiekt nr 4 – NW Oborniki i Wągrowiec
• część 5 – Obiekt nr 5 – NW Szamotuły
• część 6 – Obiekt nr 6 – NW Śrem
Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części, z podaniem ich lokalizacji określają:
• opis przedmiotu zamowienia,
• wykazy budowli podlegających eksploatacji i przedmiary robót (z nakładami) dla poszczególnych obiektów,
• zakresy obowiązków (czynności).
Zamawiający zastrzega odrębnie dla każdej z części zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji w okresie czasu trwania umowy.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 609 472.04 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Obiekt nr 1 – NW Gniezno i Poznań
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Gniezno i Poznań.
Zamawiający zastrzega odrębnie dla każdej z części zamówienia możliwość skorzystanie z prawa opcji w okresie czasu trwania umowy.
Zamawiający będzie mógł skorzystać z opcji w sytuacji, gdy uzyska zgodę jednostki nadrzędnej na wykonanie obowiązku bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych.
Zamawiający nie przewiduje możliwości złożenia oferty obejmującej tylko część gwarantowaną, bez części opcjonalnej i odwrotnie. W związku z tym, każda część zamówienia, na którą będzie składana oferta, obejmuje zobowiązanie do wykonania zarówno części gwarantowanej jak i części opcjonalnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, na który składa się:
• wykaz budowli podlegających eksploatacji i przedmiar robót (z nakładami),
Realizacja prawa opcji (dotyczy oddzielnie każdej z części zamówienia) polegać będzie na zobowiązaniu się wykonawcy składającego ofertę (tj. ofertę obejmującą część gwarantowaną i część opcjonalną) do świadczenia usługi w zakresie części opcjonalnej dopiero na polecenie zamawiającego w ramach i zgodnie z warunkami zawartej umowy, za cenę określoną dla części opcjonalnej w ofercie.
Obiekt nr 2 – NW Gostyń
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Gostyń.
Obiekt nr 3 – NW Kościan
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Kościan.
Obiekt nr 4 – NW Oborniki i Wągrowiec
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Oborniki i Wągrowiec.
Obiekt nr 5 – NW Szamotuły
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Szamotuły.
Obiekt nr 6 – NW Śrem
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z bieżącą konserwacją, eksploatacją i utrzymaniem urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Poznaniu na teren działania Nadzoru Wodnego Śrem.