Lieferungen - 71612-2023
България-София: Медицински консумативи
2023/S 025-071612
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставката на медицински изделия за УМБАЛ „Александровска” ЕАД"
II.1.2)Основен CPV код
33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на обществената поръчката е доставката на медицински изделия, необходими за осигуряване на дейността в лечебното заведение при повишаване заболеваемостта от ковид инфекции – спринцовки, игли, абокати, инфузионни системи, превръзки и други медицински изделия, по вид и количества, подробно описани в техническата спецификация. Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация. При подаване на офертата на основание § 47 от Преходни и Заключителни разпоредби към Постановление № 167 от 22 април 2021 г. за изменение и допълнение на Правилника за прилагане на закона за обществените поръчки („ППЗОП“), приет с постановление № 73 на министерския съвет от 2016 г. участниците могат да подадат оферта за една, повече или всички номенклатури, включени в обособените позиции от № 1 до № 6 включително.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция № 3- Марлени компреси и лапаротомични кърпи- отворена
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предмет на обществената поръчката е доставката на медицински изделия, необходими за осигуряване на дейността в лечебното заведение при повишаване заболеваемостта от ковид инфекции – спринцовки, игли, абокати, инфузионни системи, превръзки и други медицински изделия, по вид и количества, подробно описани в техническата спецификация. Медицинските изделия, включени в настоящата процедура са разделени в 8 обособени позиции, всяка от които съдържа номенклатури, подробно описани по вид, технически изисквания, прогнозни количества и прогнозна стойност в Техническата спецификация. При подаване на офертата на основание § 47 от Преходни и Заключителни разпоредби към Постановление № 167 от 22 април 2021 г. за изменение и допълнение на Правилника за прилагане на закона за обществените поръчки („ППЗОП“), приет с постановление № 73 на министерския съвет от 2016 г. участниците могат да подадат оферта за една, повече или всички номенклатури, включени в обособените позиции от № 1 до № 6 включително.
За обособена позиция № 7 и обособена позиция № 8 се представя оферта за всички номенклатури от обособената позиция.