2. Inf. z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp, sporządzoną nie wcześniej niż 6 m-cy przed jej złożeniem, chyba, że można je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych i o ile wykonawca wskazał w oświadczeniu JEDZ dane umożliwiające dostęp do tych środków,
5. Oświadczenia o aktualności inf. zawartych w oświadczeniu JEDZ, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 3, 4, 5, 6 i art. 109 ust. 1 pkt 5, 7-10 Pzp, chyba że zawiera się ona w JEDZ lub w innych złożonych dokumentach,