Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Plaatsen van geluidsschermen langs de R6 te Sint-Katelijne-Waver en Bonheiden Perceel 1: Uitvoeren van milderende maatregelen uit de ProjectMER van de R6 Perceel 2: Plaatsen van de geluidswerende constructies langs de R6 thv Kasteellaan/Donk
Referenznummer der Bekanntmachung: AWV A'pen-WA-INV-R6-2-U1-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht omvat hoofdzakelijk:
- Het uitvoeren van de noodzakelijke rooiwerken van bomen en struiken in de werfzone;
- Het verwijderen van hectometerpalen, katafootpalen, wildschermen en vangrails
- Het verplaatsen van verticale signalisatie
- De diverse voorbereidende werken en grondwerken;
- Het verzekeren van de waterafvoer;
- Aanleggen van poelen
- Het aanleggen van funderingen en verhardingen als funderingssokkel;
- Het leveren en plaatsen geprefabriceerde geluidsschermen inclusief veiligheidsstootband
- Het uitvoeren van een persing
- Het aanbrengen van diverse types wegsignalisatie (deels herbruik);
- De opmaak van het as-built dossier;
- Het onderhoud van de werken gedurende de waarborgperiode.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Perceel 1: Uitvoeren van milderende maatregelen uit de ProjectMER van de R6
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233120 Straßenbauarbeiten
45223810 Fertigkonstruktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
OPENBARE PROCEDURE VOOR AANNEMING VAN WERKEN
Perceel 2: Plaatsen van de geluidswerende constructies langs de R6 thv Kasteellaan/Donk
Los-Nr.: 2