Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Aanbesteding levering ondergrondse containers aan Area Reiniging en gemeente Assen
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34928480 Abfallcontainer und -körbe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Levering ondergrondse containers voor Area Reiniging en de gemeente Assen
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
naar schatting 300 stuks over de looptijd van 4 jaren
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
circa 100 stuks over de maximale looptijd van 48 maanden
Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Area Reiniging NV
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gemeente Assen
Perceel nr.: 2