Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Szczecin na okres od 01.07.2023 r. do 30.06.2026 r.
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP/52/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil66516000 Haftpflichtversicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Szczecin z tytułu wykonywania władzy publicznej oraz prowadzenia innej działalności i posiadania majątku znajdującego się w bezpośrednim jej zarządzie oraz majątku administrowanego przez jednostki organizacyjne Gminy Miasto Szczecin na okres od 01.07.2023 r. do 30.06.2026 r. w zakresie:
1) dla części I zamówienia: ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie mienia jednostek organizacyjnych Gminy Miasto Szczecin;
2) dla części II zamówienia: ubezpieczenie mienia Gminy Miasto Szczecin – placówek oświatowych, wychowawczych i opiekuńczych.
2. Okres ubezpieczenia: od 01.07.2023 r. do 30.06.2026 r. z podziałem na trzy okresy rozliczeniowe:
1) pierwszy okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2023 r. do dnia 30 czerwca 2024r.,
2) drugi okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2024 r. do dnia 30 czerwca 2025r.,
3) trzeci okres rozliczeniowy - od dnia 01 lipca 2025 r. do dnia 30 czerwca 2026r.