II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
LED ŠVIESTUVAI SENAMIESČIO APŠVIETIMUI (GATVĖ 8, Šviestuvas 23)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34928530 Gatvių žibintai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkami LED šviestuvai su visais komponentais ir įranga sertifikuoti pagal ENEC procedūras nepriklausomoje ENEC akredituotoje laboratorijoje, skirti Senamiesčio ir su juo besiribojančių gatvių Vilniuje apšvietimo Modernizavimui (šiuo metu naudojamų natrio šviestuvų pakeitimui) išlaikant artimą formą bei gatvės apšvietimo įrangos kompozicijos vientisumą. Bendras orientacinis prekių kiekis - 952 vnt. Pirkimo objektas skaidomas į 7 (septynias) pirkimo dalis. Kiekvienos dalies prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėse specifikacijose (priedai: 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5, 1.6, 1.7).
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 714 515.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1.1 tipo šviestuvai (su difuzoriumi)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34928530 Gatvių žibintai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.1.
1.2 tipo šviestuvai (be difuzoriaus)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.2.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.3.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.4.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.5.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.6.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Prekių apimtys bei reikalavimai nurodyti techninėje specifikacijoje - priedas 1.7.