Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Iekštelpu apgaismošanas ierīču, LED lampu piegāde un nomaiņa Andreja ielā 7/9 un Inženieru ielā 101, Ventspilī
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Iekštelpu apgaismošanas ierīču, LED lampu piegāde un nomaiņa
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dienasgaismas spuldžu nomaiņa uz LED 9W spuldzēm Andreja ielā 7/9, Ventspilī
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dienasgaismas spuldžu nomaiņa
Apgaismošanas ierīču nomaiņa uz LED paneļiem Andreja ielā 7/9, Ventspilī
Los-Nr.: 2
Apgaismošanas ierīču nomaiņa
Dienasgaismas spuldžu nomaiņa uz LED 9W spuldzēm Inženieru ielā 101, Ventspilī
Los-Nr.: 3
Dienasgaismas spuldžu nomaiņa uz LED 18W spuldzēm Inženieru ielā 101, Ventspilī
Los-Nr.: 4