II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń do Laboratorium Kompleksowych Badań Odpadów i Biomasy
Referenznummer der Bekanntmachung: CZ-272-5/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołu urządzeń do Laboratorium Kompleksowych Badań Odpadów i Biomasy
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
dostawa Spektrometru ICP MS oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 1 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
dostawa Spektrometr UV-VIS oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Spektrometr - Analizator rtęci
Los-Nr.: 3
dostawa Spektrometru - Analizatora rtęci oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 3 do SWZ.
Wstrząsarka do analizy granulometrycznej sitowej
Los-Nr.: 4
dostawa Wstrząsarka do analizy granulometrycznej sitowej oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 4 do SWZ.
Laserowy analizator uziarnienia
Los-Nr.: 5
dostawa Laserowego analizatora uziarnienia oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 5 do SWZ.
Mikroskop optyczny uniwersalny z kamerą cyfrową i oprogramowaniem do komputerowej analizy obrazu oraz z przystawką do katodoluminescencji
Los-Nr.: 6
dostawa mikroskopu optycznego uniwersalnego z kamerą cyfrową i oprogramowaniem do komputerowej analizy obrazu oraz z przystawką do katodoluminescencji oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 6 do SWZ.
Skaningowy Mikroskop Elektronowy SEM/EDS
Los-Nr.: 7
dostawa Skaningowego Mikroskopu Elektronowego SEM/EDS oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 7 do SWZ.
Dyfraktometr XRD ze stolikiem do pomiarów niskokątowych
Los-Nr.: 8
dostawa Dyfraktometru XRD ze stolikiem do pomiarów niskokątowych oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 8 do SWZ.
Komora badań cieplnych (suszarka laboratoryjna)
Los-Nr.: 9
dostawa Komory badań cieplnych (suszarka laboratoryjna) oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 9 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
dostawa Pieca muflowego oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 10 do SWZ.
Młynek kulowy do rozdrabniania próbek stałych mineralnych
Los-Nr.: 11
dostawa Młynka kulowego do rozdrabniania próbek stałych mineralnych oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 11 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
dostawa Analizator C-H-N-S oraz montaż, rozruch i szkolenie
szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt.12 do SWZ.
Analizator STA sprzężony bezpośrednio z urządzeniem do spektrometrii FTIR (bez linii transferowej) i analizy wydzielanych gazów
Los-Nr.: 13
dostawa Analizatora STA sprzężony bezpośrednio z urządzeniem do spektrometrii FTIR (bez linii transferowej) i analizy wydzielanych gazów oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 13 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
dostawa Kalorymetru oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 14 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
dostawa Analizatora TOC oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 15 do SWZ.
Młynek do rozdrabniania biomasy
Los-Nr.: 16
dostawa Młynka do rozdrabniania biomasy oraz montaż, rozruch i szkolenie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt.16 do SWZ.
Los-Nr.: 17
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 17 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 pkt. 18 do SWZ