Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst levering labomateriaal, labochemicaliën en -grondstoffen BBEPP
Referentienummer: BBEPP-2023-BD-0118-650-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie24300000 Anorganische en organische basischemicaliën
II.1.4)Korte beschrijving:
Kandidaatstelling voor Meerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) met meerdere ondernemers ( maximum 3 per perceel, indien de mededinging het toelaat) voor de levering van labomateriaal, labochemicaliën en -grondstoffen ( 21 percelen) aan de Pilot Plant.