Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71775-2023
Bulgarien-Varna: Erdgas
2023/S 025-071775
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка и разпределение на природен газ за нуждите на Община Варна по обособени позиции"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09123000 Erdgas
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка и разпределение на природен газ за нуждите на ПК „Приморски“, стопанисван от ОП „Спорт-Варна”
Los-Nr.: 1
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
При изпълнение на обособена позиция №1 следва да се извърши: доставка и разпределение на природен газ до обект: ПК "Приморски"