Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71776-2023
Tschechien-Ostrava: Kühl- und Lüftungseinrichtungen
2023/S 025-071776
Vorinformation
Diese Bekanntmachung dient der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
FN Ostrava - Rozšíření chladícího výkonu ve strojovně centrálního zdroje chladu
Referenznummer der Bekanntmachung: OŘN-08/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace díla "FN Ostrava - Rozšíření chladícího výkonu ve strojovně centrálního zdroje chladu", a to realizací dodávek, služeb a souvisejících stavebních prací v souladu se Zadávací dokumentací a jejími přílohami. Realizace díla spočívá ve výměně stávajícího technologického zařízení výroby chladu a souvisejících technických zařízení objektů ve Fakultní nemocnici Ostrava.
Veřejná zakázka je spolufinancována Evropskou unií dle podmínek 135. výzvy Operačního programu životního prostředí a realizována v rámci projektu „5.3b_Energeticky úsporná opatření na objektu "Lůžkový blok FN Ostrava", reg. č. CZ.05.5.11/0.0/0.0/19_135/0012288.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Realizace díla "FN Ostrava - Rozšíření chladícího výkonu ve strojovně centrálního zdroje chladu", a to realizací dodávek, služeb a souvisejících stavebních prací v souladu se Zadávací dokumentací a jejími přílohami (zejména projektovou dokumentací). Realizace díla spočívá ve výměně stávajícího technologického zařízení výroby chladu a souvisejících technických zařízení objektů ve Fakultní nemocnici Ostrava.