Bekanntmachung vergebener Aufträge in den Bereichen Verteidigung und Sicherheit
Richtlinie 2009/81/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
„BEZPOŚREDNIA OCHRONA FIZYCZNA, KONWOJOWANIE WARTOŚCI PIENIĘŻNYCH, SPRZĘTU BOJOWEGO, BRONI, AMUNICJI, MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH, INNYCH ŚRODKÓW I MATERIAŁÓW NIEBEZPIECZNYCH, ORAZ MONITOROWANIE ALARMÓW W
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungDienstleistungen
Dienstleistungskategorie Nr 4: Auskunfts- und Schutzdienste
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: : ul. Bukowska 34, 60-811 Poznań
NUTS-Code PL Polska
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens:
1 Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług w zakresie, bezpośredniej stałej ochrony fizycznej z bronią palną, obsługi biur przepustek, konwojowania wartości pieniężnych, sprzętu bojowego, broni, amunicji, materiałów wybuchowych oraz innych środków i materiałów niebezpiecznych usługi monitorowania alarmów zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia, terenów jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej oraz innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie przez uzbrojonych, umundurowanych i kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 41474733.68 PLN
mit MwSt. MwSt.-Satz (%) 23.00