Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18166 STIKLO VALYTUVŲ, PRIEKINIŲ LANGŲ STIKLŲ, LANGŲ SPYRUOKLIŲ IR KABINOS DURŲ SANDARIKLIŲ PIRKIMAS
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Prekės skirtos lokomotyvų stiklų priežiūrai.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Prekė skirta ČME3 lokomotyvų stiklų priežiūrai.
II.2.1)Intitulé:
2 pod. Valytuvų šluotelės
Lot nº: 2
Prekės skirtos lokomotyvų mašinisto kabinos langų stiklų nuvalymui.
3 pod. Priekinio lango stiklas
Lot nº: 3
Prekės skirtos Siemens ER20CF serijos šilumvežių mašinisto kabinos priekinių langų remontui.
4 pod. Stumdomo lango spyruoklė, kabinos durų sandariklis
Lot nº: 4
Prekė skirta Siemens ER20CF serijos šilumvežių mašinisto kabinos durų aptarnavimui ir remontui.
5 pod. Stiklo valytuvo svirtis
Lot nº: 5
Prekės skirtos Siemens ER20CF serijos šilumvežių mašinisto kabinos priekinių langų stiklo valymo mechanizmo aptarnavimui.
6 pod. Spyruoklinis durų fiksatorius
Lot nº: 6
Prekė skirta ČME3M, ČME3Me, TEM TMH serijos šilumvežių agregatų ir pagalbinės įrangos modulių durų užrakinimo mechanizmų remontui.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
8 pod. Lango valytuvo motoreduktorius
Lot nº: 8
Prekė skirta bėginio autobuso RA2 mašinisto kabinos priekinių langų apiplovimo sistemos aptarnavimui.