Dienstleistungen - 71878-2023
Submission deadline has been amended by:  135523-2023
Polen-Krakau: Programmierung von Anwendersoftware
2023/S 025-071878
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup, dostawa oraz wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów wraz z wykonaniem procesów i obiegów
Referenznummer der Bekanntmachung: KA-2/010/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72212000 Programmierung von Anwendersoftware
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Zamówienia jest dostarczenie oraz wykonanie na rzecz Zamawiającego Systemu wspierającego realizację wybranych procesów biznesowych Zamawiającego wraz z udzieleniem lub zapewnieniem Zamawiającemu licencji do Systemu wraz z dostawą 2 kompletów Sprzętu (urządzeń peryferyjnych sprzętu peryferyjnego oraz świadczenie na rzecz Zamawiającego usług szkoleniowych, usługi gwarancji oraz usługi serwisu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (cz. 1 i 2) zawierają załączniki nr 1a i 1 b do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 707 317.07 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte
30232100 Drucker und Plotter
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
48517000 IT-Softwarepaket
48610000 Datenbanksysteme
48620000 Betriebssysteme
48983000 Entwicklungssoftwarepaket
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware
72263000 Software-Implementierung
72265000 Software-Konfiguration
72611000 Technische Computerunterstützung
80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
30216130 Strichcodeleser
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Dostawa Platformy LOW-CODE wraz z licencjami oraz Produktami Prac.
2) Dostawa 2 sztuki Zestawu wyposażenia wraz z Produktami Prac.
3) Dostawa Dodatkowego oprogramowania systemowego wraz z licencjami niezbędne do działania Systemu oraz Produktami Prac.
4) Obszar kancelaryjny, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
5) Obszar organizacyjno-zarządczy, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
6) Obszar zamówień remontowo-inwestycyjny, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
7) Obszar zamówień publicznych, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
8) Obszar działalności finansowo-księgowy, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
9) Obszar działalności badawczo-rozwojowej, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
10) Obszar działalności projektowej, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
11) Obszar wniosków pracowniczych i socjalnych, w tym analiza przedwdrożeniowa wraz z Produktami Prac.
12) Szkolenia.
13) Usługa serwisu 24 miesiące.