Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71883-2023
Polen-Lublin: Arzneimittel
2023/S 025-071883
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa środków kontrastowych
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/LA-2722/LXV/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa środków kontrastowych
2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Przedmiot zamówienia stanowią 4 zadania.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 – 4 do SWZ.
4. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisane w niniejszej SWZ.
5. W przypadku gdy w dokumentacji zostały wskazane, znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty - Zamawiający dopuszcza oferowanie rozwiązań równoważnych. W opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił kryteria stosowane w celu oceny równoważności. – jeżeli dotyczy.
6. Za rozwiązanie równoważne (ofertę równoważną) Zamawiający będzie uważał środek posiadający identyczną substancję czynną, dawkę, postać farmaceutyczną, pojemność i sposób podawania jak lek określony przez Zamawiającego.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
zadanie 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ioversolum roztwór do wstrzykiwań i infuzji, dawka 70 g jodu/200 ml, op. a 10 but a 200 ml
Ioversolum roztwór do wstrzykiwań i infuzji, dawka 175 g jodu/500 ml, op. a 5 but a 500 ml
zadanie 2
Los-Nr.: 2
Ioversolum roztwór do wstrzykiwań i infuzji, dawka 35 g jodu/100 ml, op. a 10 but a 100 ml
zadanie 3
Los-Nr.: 3
AAcidum gadotericum roztwór do wstrzykiwań, dawka 279,32 mg kwasu gadoterowego/ml (w postaci soli megluminowej), co odpowiada 0,5 mmola/1 ml, op. a 10 amp-strzyk a 15 ml
Acidum gadotericum roztwór do wstrzykiwań, dawka 279,32 mg kwasu gadoterowego/ml (w postaci soli megluminowej), co odpowiada 0,5 mmola/1 ml, op. a 10 fiolka a 15 ml
zadanie 4
Los-Nr.: 4
Iomeprolum roztwór do wstrzykiwań, dawka 40 g jodu/100 ml, op. a 1 flakon a 100 ml
Iomeprolum roztwór do wstrzykiwań, dawka 80 g jodu/200 ml, op. a 1 flakon a 200 ml
Iomeprolum roztwór do wstrzykiwań, dawka 200 g jodu/500 ml, op. a 1 flakon a 500 ml