II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Diagnostisko reaģentu piegāde
II.1.2)Galvenās CPV kods33694000 Diagnostiskie reaģenti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 289 630.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Reaģenti cūku slimību seroloģiskajai diagnostikai
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33694000 Diagnostiskie reaģenti
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Reaģenti vektoru pārnēsāto infekcijas slimību seroloģiskajai diagnostikai atgremotājdzīvniekiem
Daļas numurs: 2
Reaģenti mazo atgermotājdzīvnieku infekcijas slimību diagnostikai
Daļas numurs: 3
Reaģenti komplementa saistīšanas reakcijai
Daļas numurs: 4
Reaģenti zirgu herpesvīrusa infekcijas seroloģiskajai diagnostikai
Daļas numurs: 5
Reaģenti govju infekcijas slimību seroloģiskajai diagnostikai
Daļas numurs: 6
Specifisko vides apstākļu ģenerēšanas sistēmas
Daļas numurs: 7
Dažādi molekulārās bioloģijas reaģenti
Daļas numurs: 8
Reaģenti DNS/RNS izdalīšanai
Daļas numurs: 9
Reaģenti polimerāzes ķēdes reakciju veikšanai
Daļas numurs: 10
Reaģenti specifisku ierosinātāju diagnostikai
Daļas numurs: 11
Reaģenti paraugu apstrādei testēšanai uz norovīrusu klātbūtni
Daļas numurs: 12
References materiāli dzīvnieku olbaltumvielu klātbūtnes noteikšanai
Daļas numurs: 13
Reaģentu komplekti DNS izdalīšanai no pārtikas un dzīvnieku barības paraugiem
Daļas numurs: 14
Reaģentu komplekts GMO noteikšanai
Daļas numurs: 15
Barotnes dzīvnieku slimību diagnostikai
Daļas numurs: 16
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 17
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.14)Papildu informācija
Reaģenti imūnhistoķīmiskiem izmeklējumiem references, valsts un zinātnes paraugiem
Daļas numurs: 18
Reaģenti un materiāli QIAcuity digitālajai PĶR
Daļas numurs: 19
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 20