Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71907-2023
Rumänien-Cluj-Napoca: Straßenmarkierungsfarbe
2023/S 025-071907
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare vopsea de marcaj
Referenznummer der Bekanntmachung: 201233_2023_PAAPD1391558
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
44811000 Straßenmarkierungsfarbe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare vopsea de marcaj: Lot 1- Vopsea marcaj rutier in solvent organic, Lot 2- Vopsea marcaj rutier bicomponenta aplicabila la rece, Lot 3- Produse prefabricate tactile destinate nevăzătorilor, conform caietului de sarcini.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 885 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 3
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 3
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vopsea marcaj rutier in solvent organic
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Furnizare vopsea marcaj rutier in solvent organic, conform caietului de sarcini.
Produse prefabricate tactile destinate nevazatorilor
Los-Nr.: 3
Furnizare produse prefabricate tactile destinate nevazatorilor, conform caietului de sarcini.
Vopsea marcaj rutier bicomponenta aplicabila la rece
Los-Nr.: 2
Furnizare vopsea marcaj rutier bicomponenta aplicabila la rece, conform caietului de sarcini.