Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Организационни и финансови дейности при управлението на общински жилища на територията на Община град Добрич
II.1.2)CPV-Code Hauptteil70331000 Wohngrundstücksdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предметът на поръчката включва:
Сключване писмени договори за наем, от име и за сметка на Община град Добрич, на общински жилища, въз основа на издадена от Кмета на Община град Добрич настанителна заповед. Съпътстващи наемното правоотношение дейности, включително организационни дейности при управлението на общинските жилища. Събиране на наеми, депозити и такси битови отпадъци, отчитането им и превода им по банкови сметки на Община град Добрич. Фактически настаняване в и изземване на общински жилища. Извършване на дейности по привеждане на жилищата в годно за обитание състояние. Участие в Общите събрания на етажната собственост. Контрол по изпълнение задълженията на наемателите, съгласно НРУУЖН. Събиране и съхранение на документи и иззети вещи и др.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: