Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71939-2023
Bulgarien-Sofia: Grundmetalle
2023/S 025-071939
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на метални изделия
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
14700000 Grundmetalle
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на метални изделия- разделени на 14 обособени позиции.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на стомана валцована листова: черна и поцинкована, рифел
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
14622000 Stahl
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на стомана валцована  листова: черна и поцинкована, рифел, както следва:
1.Ст.3 листова  δ = 0,5 mm  с раз-ри 1000 х 2000 -200 kg;
2.Ст.3 листова  08КП  δ = 0,8 mm на рулон с размери - ширина 1000 mm и дължина - определена от възложителя, с включено отрязване на размер - 1 200 kg;
3.Ст.3 листова δ = 1,0 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 5 500 kg;
4.Ст.3 листова δ = 1,2 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 5 500 kg;
5.Ст.3 листова δ = 1,25 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 120 kg;
6.Ст.3 листова δ = 1,5 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 6 000 kg;
7.Ст.3 листова δ = 2,0 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 11 000kg;
8.Ст.3 листова δ = 2,0 mm – студеновалцована с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 18 000 kg;
9.Ст.3 листова δ = 2,5 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1250 х 2500 - 200 kg;
10.Ст.3 листова δ = 3,0 mm с раз-ри 1000 х 2000 - 23 000 kg;
11.Ст.3 листова δ = 3,0 mm с раз-ри  1250 х 2500 - 7 500 kg;
12.Ст.3 листова δ = 4,0 mm с раз-ри 1000 х 2000; 1250 х 2500  или 1500 х 6000 - 5 000 kg;
13.ВСт.3 листова δ = 5,0 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1500 х 6000 - 11 000 kg;
14.ВСт.3 листова δ = 6,0 mm с раз-ри 1000 х 2000;1250 х 2500 или 1500 х 6000 (3000) - 9 000 kg;
15.Ст.3 листова δ = 8,0 mm с раз-ри 1000 х 2000 или 1500 х 6000 (3000) - 6 000 kg;
16.Ст. 3  листова δ = 10,0 mm с раз-ри  1500 х 6000 (3000) -11 000 kg;
17.Ст. 3  листова δ = 12,0 mm  с раз-ри  1500 х 6000 (3000) - 300 kg;
18.Ст. 3  листова δ = 14,0 mm  с раз-ри  1500 х 6000 (3000) - 300 kg;
19.Ст. 3  листова δ = 15,0 mm  с раз-ри  1500 х 6000 (3000) - 500 kg;
20.Ст. 3  листова δ = 18,0 mm  с раз-ри  1500 х 6000 (3000) - 400 kg;
21.Ст. 3  листова - рифел  δ = 3,0 mm с раз-ри  1500 х 6000 (3000) - 1 500 kg;
22.Ст. 45 листова δ = 25,0 mm - 400 kg;
Доставка на стомана пружинна листова  валцована  65Г
23.Стомана 65Г листова δ = 1,0 mm - 250 kg;
24.Стомана 65Г листова δ = 1,5 mm - 25 kg;
25.Стомана 65Г листова δ = 2,0 mm - 250 kg;
26.Стомана 65Г листова δ = 2,5 mm - 50 kg;
27.Стомана 65Г листова δ = 3,0 mm - 50 kg;
Доставка на стомана листова валцована горещопоцинкована.
28.Ламарина поцинкована δ = 0,55 (δ = 0,50) mm с р-ри 1000 х 2000 mm - 1 300 kg;
29.Ламарина поцинкована δ = 2 mm с р-ри  1000 х 2000 mm - 500 kg;
30.Ламарина поцинкована δ = 3 mm с р-ри  1000 х 2000 mm - 500 kg;
Забележка:
Възложителят може да поръча количество от даден материал, който е по-малко от стандартния лист. Да се предвиди отрязване на подходящо парче.
Доставка на стомана валцована листова. Перфорирана ламарина с квадратни отвори
Los-Nr.: 2
Доставка на стомана валцована листова. Перфорирана ламарина с квадратни отвори, както следва:
Перфорираната ламарина на лист с равномерно разположени квадратни отвори, направени чрез щанцоване.
Приложение: за  предпазващи решетки.
□ – размер на листа - 1000 х 2000 mm;  δ=1,00 mm
Qg – правоъгълно разположени квадратни отвори под 90◦
R -размер на отвора – 8 x 8 mm
Т -междуцентрово разстояние – 12 mm
Материал: Стомана
1.Перфорираната ламарина на лист   δ = 1,0 mm - 500 kg.
Доставка на стомана кръгла валцована, конструкционна, автоматна стомана, калибрована стомана
Los-Nr.: 3
Доставка на стомана кръгла валцована, конструкционна, автоматна стомана, калибрована стомана, както следва:
1.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 270 mm -200 kg;
2.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 230 mm - 200 kg;
3.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 200 mm - 300 kg;
4.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 180 mm - 750 kg;
5.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 170 mm - 200 kg;
6.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 125 mm - 200 kg;
7.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 120 mm - 300 kg;
8.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 90 mm - 200 kg;
9.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 80 mm - 250 kg;
10.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 75 mm - 250 kg;
11.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 60 mm - 1 300 kg;
12.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 55 mm -600 kg;
13.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 50 mm - 750 kg;
14.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 45 mm - 750 kg;
15.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 40 mm - 750 kg;
16.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 36 mm - 1 200 kg;
17.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 35 mm - 200 kg;
18.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 32 mm - 400 kg;
19.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 30 mm - 800 kg;
20.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 28 mm - 500 kg;
21.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 25 mm - 400 kg;
22.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 22 mm - 200 kg;
23.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 20 mm - 400 kg;
24.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 18 mm -200 kg;
25.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 16 mm - 250 kg;
26.Ст. 45 кръгла – валцована Ø 12 mm - 200 kg;
27.ВСт.5 Ø 300 mm валцована - 350 kg;
28.ВСт.3 Ø 100 mm валцована - 500 kg;
29.ВСт.3 Ø 85 mm валцована - 600 kg;
30.ВСт.3 Ø 75 mm валцована - 200 kg;
31.Ст. 5 Ø 60 mm валцована - 900 kg;
32.Ст. 5 Ø 56 mm валцована - 600 kg;
33.Ст. 5 Ø 50 mm валцована - 950 kg;
34.ВСт.3 Ø 48 mm валцована - 200 kg;
35.ВСт.5 Ø 45 mm валцована - 950 kg;
36.ВСт.5 Ø 40 mm валцована - 800 kg;
37.ВСт.3 Ø 32 mm валцована - 600 kg;
38.ВСт.3 Ø 30 mm валцована - 800 kg;
39.Ст. 5 Ø 28 mm валцована - 200 kg;
40.Ст. 5 Ø 22 mm валцована - 300 kg;
41.Ст. 5 Ø 20 mm  валцована - 600 kg;
42.Ст. 20 Ø 18mm валцована - 200 kg;
43.Ст. 5 Ø 18 mm валцована - 200 kg;
44.Ст. 20 Ø 16 mm валцована - 250 kg;
45.Ст. 20 Ø 14 mm валцована - 150 kg;
46.Ст. 20 Ø 12 mm валцована - 200 kg;
47.Ст. 5 Ø 10 mm  валцована - 300 kg;
48.Калибрована А12 Ø 20 mm - 100 kg;
49.Калибрована А12 Ø 18 mm - 100 kg;
50.Калибрована А12 Ø 16 mm - 100 kg;
51.Калибрована А12 Ø 14 mm - 100kg;
52.Калибрована А12 Ø 12 mm - 300 kg;
53.Калибрована А12 Ø 10 mm - 300 kg;
54.Калибрована А12 Ø 8 mm - 150 kg;
55.Калибрована А12 Ø 6 mm - 120 kg;
56.Калибрована А12 Ø 5 mm - 100 kg.
Доставка на цементуеми стомани кръгли валцовани, стомани за закаляване и отвъщане
Los-Nr.: 4
Доставка на цементуеми стомани кръгли валцовани, стомани за закаляване и отвъщане, както следва:
1.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 20 mm - 100 kg;
2.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 22 mm - 100 kg;
3.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 36 mm - 100 kg;
4.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 50 mm - 100 kg;
5.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 80 mm - 300 kg;
6.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 100 mm - 100 kg;
7.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 120 mm - 250 kg;
8.Кръгла - валцована Ст.40Х Ø 140 mm - 100 kg;
9.Кръгла - валцована 18ХГТ  Ø 22 mm - 100 kg;
10.Кръгла - валцована 18ХГТ  Ø 40 mm - 100 kg;
11.Кръгла - валцована 18ХГТ  Ø 70 mm - 100 kg;
12.Кръгла - валцована 18ХГТ  Ø 150 mm - 100 kg;
13.Кръгла - валцована 12ХНЗА Ø 55 mm - 100 kg;
14.Кръгла - валцована 12ХНЗА Ø 80 mm - 100 kg.
Доставка на шестостенни стоманени пръти - горещовалцовани, с общо предназначение
Los-Nr.: 5
Доставка на шестостенни стоманени пръти - горещовалцовани, с общо предназначение, както следва:
1.Ст.45  шестостенна S = 6  mm - 20 kg;
2.Ст.45  шестостенна S = 10  mm - 50 kg;
3.Ст.45  шестостенна S = 12  mm - 50 kg;
4.Ст.45  шестостенна S = 14  mm - 50 kg;
5.Ст.45  шестостенна S = 17  mm - 300 kg;
6.Ст.45  шестостенна S = 19  mm - 500 kg;
7.Ст.45  шестостенна S = 22  mm - 250 kg;
8.Ст.45  шестостенна S = 24  mm - 300 kg;
9.Ст.45  шестостенна S = 27  mm - 400 kg;
10.Ст.45  шестостенна S = 30 mm - 600 kg;
11.Ст.45  шестостенна S = 32  mm - 500 kg;
12.Ст.45  шестостенна S = 36  mm - 1 000 kg;
13.Ст.45  шестостенна S = 41  mm - 350 kg;
14.Ст.45  шестостенна S = 43  mm - 300 kg;
15.Ст.45  шестостенна S = 46  mm - 1 000 kg;
16.Ст.45  шестостенна S = 55  mm - 1 000 kg;
17.Ст.45  шестостенна S = 65  mm - 400 kg.
Доставка на тръби стоманени безшевни, прецизни за пневматични системи
Los-Nr.: 6
Доставка на тръби стоманени  безшевни,  прецизни за пневматични системи, както следва:
1.Ст. тръба  Ст. 20  Ø 15 х 1,5 mm - 1 000 kg;
2.Ст. тръба  Ст. 20  Ø 16 х 2,0 mm - 750 kg.
Доставка на тръби стоманени черни: шевни и безшевни, конструкционни
Los-Nr.: 7
44162000 Rohrleitungssysteme
Доставка на тръби стоманени черни: шевни и безшевни, конструкционни, както следва:
1.Ст. тръба Ст. 20 Ø12х2 mm-10 kg;2.Ст. тръба Ст. 20 Ø15х1,5 mm-30 kg;3.Ст. тръба Ст. 20 Ø15х2mm-30 kg;4.Ст. тръба Ст. 20 Ø18х2mm-30 kg;5.Ст. тръба Ст. 20 Ø18х3mm-50 kg;6.Ст. тръба Ст. 20 Ø20х3 mm-170 kg;7.Ст. тръба Ст. 20 Ø20х 3mm "безшевна"-30 kg;8.Ст. тръба Ст. 20 Ø20х5mm-200 kg;9.Ст. тръба Ст. 20 Ø21х2mm-60 kg;10.Ст. тръба Ст. 20 Ø22 х1,5mm-65 kg; 11.Ст. тръба Ст. 20 Ø22х2mm-190kg;12.Ст. тръба Ст. 20 Ø 22х3mm-230 kg;13.Ст. тръба Ст. 20 Ø25х2 mm-50kg;14.Ст. тръба Ст. 20 Ø26,9х2,6mm "безшевна"-320kg;15.Ст. тръба Ст. 20 Ø 27 х 3 mm "безшевна" - 50 kg;
16.Ст. тръба Ст. 5 Ø 28 х 2 mm - 50 kg;17.Ст. тръба Ст. 20 Ø28х3,0mm-100 kg;18.Ст. тръба Ст. 20 Ø28х3,0mm "безшевна"-100kg;19.Ст. тръба Ст. 20 Ø 28 х 4 mm - 100 kg;20.Ст. тръба Ст. 20 Ø28х4,5mm-50 kg;21.Ст. тръба Ст.3 Ø30х1,5mm-100 kg;22.Ст. тръба Ст.3 Ø30х5mm-140kg;23.Ст. тръба Ст.3 Ø30х8mm-50 kg;24.Ст. тръба Ст.3 Ø32х2mm -180kg;25.Ст. тръба Ст.3 Ø32х3mm-200kg;26.Ст. тръба Ст.3 Ø32х4mm "безшевна"-240kg;27.Ст. тръба Ст. 20 Ø34х4mm "безшевна" -130kg;28.Ст. тръба Ст. 20 Ø34х5,5mm-80kg;29.Ст. тръба Ст. 20 Ø35х3mm-80kg;30.Ст. тръба Ст. 20 Ø35х8 mm-260 kg;31.Ст. тръба Ст. 20 Ø36х5mm-150 kg;32.Ст. тръба Ст. 20 Ø38х4mm-80kg;33.Ст. тръба Ст. 20 Ø38х4mm "безшевна"-190kg;34.Ст. тръба Ст. 20 Ø 38 х 5 mm - 50 kg;35.Ст. тръба Ст. 20 Ø38х8mm"безшевна"-60kg;36.Ст. тръба Ст. 20 Ø40х1mm-60kg;37.Ст. тръба Ст. 20 Ø40х5mm-190kg;38.Ст. тръба Ст. 20 Ø40х10mm-60kg;39.Ст. тръба Ст. 20 Ø40х12mm "безшевна"-50kg;40.Ст. тръба Ст. 20 Ø42х3mm-240kg;41.Ст. тръба Ст. 20 Ø42х5mm-100 kg;42.Ст. тръба Ст. 20 Ø42х8mm-100kg;43.Ст. тръба Ст. 20 Ø42х10mm-260kg;44.Ст. тръба Ст. 20 Ø42,4х8 mm"безшевна"-80kg;45.Ст. тръба Ст.3 Ø45х5mm"безшевна"-100 kg;46.Ст. тръба Ст.3 Ø46х5mm"безшевна"- 50kg;47.Ст. тръба Ст.3 Ø48х3mm-100 kg;48.Ст. тръба Ст.3 Ø48х10mm-150kg;49.Ст. тръба Ст.3 Ø50х4mm-100kg;50.Ст. тръба Ст.3 Ø51х6mm-100kg;51.Ст. тръба Ст.3 Ø51х15mm-260kg;52.Ст. тръба Ст.3 Ø54х8mm-100 kg;53.Ст. тръба Ст.3 Ø57х2mm-50kg;54.Ст. тръба Ст.3 Ø57х10mm-220kg;55.Ст. тръба Ст.3 Ø57х12mm-70kg;56.Ст. тръба Ст. 20 Ø60х12mm-50kg;57.Ст. тръба Ст. 20 Ø60х1,5 mm-50kg;58.Ст. тръба Ст. 20 Ø60,3х2mm-50kg;59.Ст. тръба Ст. 20 Ø60,3х3mm-100kg;60.Ст. тръба Ст. 20 Ø60,3х12mm -70kg;61.Ст. тръба Ст. 20 Ø63,5х10mm-220kg;62.Ст. тръба Ст. 20 Ø63,5х12mm-200 kg; 63.Ст. тръба Ст. 20 Ø63,5х14mm-70kg;64.Ст. тръба Ст. 3 Ø66х10mm-130kg;65.Ст. тръба Ст. 20 Ø68х3,5mm-80 kg;66.Ст. тръба Ст. 3 Ø70х6mm-100 kg;67.Ст. тръба Ст. 20 Ø70х8mm "безшевна"-50kg;68.Ст. тръба Ст. 20 Ø70х10mm-80kg;69.Ст. тръба Ст. 40Х Ø70х10mm-130kg;70.Ст. тръба Ст. 3 Ø70х12mm-50kg;71.Ст. тръба Ст. 20 Ø70х12,5mm-180kg;72.Ст. тръба Ст. 10 Ø70х14mm-50 kg;73.Ст. тръба Ст. 20 Ø73х10 mm-120 kg;74.Ст. тръба Ст. 20 Ø76х4,5mm-60kg;75.Ст. тръба Ст. 20 Ø76 х12mm-100kg;76.Ст. тръба Ст. 3 Ø80х7mm-50kg;77.Ст. тръба Ст. 20 Ø80х13mm "безшевна"-100kg;78.Ст. тръба Ст. 20 Ø76х14mm-50kg;79.Ст. тръба Ст. 20 Ø85х15mm-100kg;80.Ст. тръба Ст. 20 Ø95х8mm-80kg;81.Ст. тръба Ст. 45 Ø114х10mm-550kg;82.Ст. тръба Ст. 40Х Ø114х10 mm-150 kg;83.Ст. тръба Ст. 45 Ø115х20mm"безшевна"- 450kg;84.Ст. тръба А 20 Ø121х20mm-550kg;85.Ст. тръба А 20 Ø127х13mm "безшевна"-100kg;86.Ст. тръба Ст. 40Х Ø127х13mm "безшевна"-130kg;87.Ст. тръба А 20 Ø127х14mm "безшевна"-50 kg;88.Ст. тръба А 20 Ø127х22mm-360kg;89.Ст. тръба Ст. 40Х Ø127х22mm-120kg;90.Ст. тръба А 20 Ø133х13mm-340kg;91.Ст. тръба А 20 Ø133х22mm-250kg;92.Ст. тръба А 20 Ø146х14mm-280kg;93.Ст. тръба Ст. 3 Ø178х36mm-120kg;94.Ст. тръба Ст. 20 Ø194х35mm-120kg;95.Ст. тръба Ст. 20 Ø159х36mm-100kg;96.Ст. тръба Ст. 20 Ø159х40mm-100kg.
Означените позиции тръби като "безшевна" е необходима да се оферира именно такива, за всички останали позиции може да се оферират "шевни" или "безшевна", според наличността.
Доставка на плътен квадрат калиброван за шпонки
Los-Nr.: 8
Доставка на плътен квадрат калиброван за шпонки, както следва:
1.Ст.45 квадрат за шпонки 4 x 4 mm L = 1000 mm - 70 бр.;
2.Ст.45 квадрат за шпонки 5 x 5 mm L = 1000 mm - 40 бр.;
3.Ст.45 квадрат за шпонки 8 х 7 mm L = 1000 mm - 10 бр.;
4.Ст.45 квадрат за шпонки 8 х 10 mm L = 1000 mm - 10 бр.;
5.Ст.45 квадрат за шпонки 12 х 8 mm L = 1000 mm - 15 бр.;
6.Ст.45 квадрат за шпонки 12 х 10 mm L = 1000 mm - 15 бр.;
7.Ст.45 квадрат за шпонки 12 х 12 mm L = 1000 mm - 20 бр.;
8.Ст.45 квадрат за шпонки 14 x 10 mm L = 1000 mm - 20 бр.;
Доставка на плътен квадрат .
9.ВСт.3 квадрат 6 х 6 mm - 20 kg;
10.ВСт.3 квадрат 8 х 8 mm - 30 kg;
11.ВСт.3 квадрат 12 х 12 mm - 25 kg;
12.ВСт.3 квадрат 25 х 25 mm - 30 kg;
13.ВСт.3 квадрат 30 х 30 mm - 400 kg;
14.ВСт.3 квадрат 40 х 40 mm - 80 kg;
15.Вст.45 квадрат 40 х 40 mm - 400 kg;
16.ВСт.3 квадрат 45 х 45 mm - 300 kg;
17.ВСт.3 квадрат 55 х 55 mm - 200 kg;
18.Ст.45  квадрат 60 x 60 mm - 400 kg;
19.ВСт.3 квадрат 60 x 60 mm - 100 kg.;
20.Вст.45 квадрат 70 х 70 mm - 150 kg.;
21.Вст.45 квадрат 80 х 80 mm - 100 kg.
Доставка на квадратни и правоъгълни заварени профили
Los-Nr.: 9
Доставка на квадратни и правоъгълни заварени профили, както следва:
1.Профил затворен ПЗЕ 20х10х1,5 mm L = 6000 mm - 100 kg;
2.Профил затворен ПЗЕ 20х10х2 mm L = 6000 mm - 200 kg;
3.Профил затворен ПЗЕ 20х20х1,5 mm L = 6000 mm - 1 000 kg;
4.Профил затворен ПЗЕ 20х20х2 mm L = 6000 mm - 500 kg;
5.Профил затворен ПЗЕ 25х25х2 mm L = 6000 mm - 220 kg;
6.Профил затворен ПЗЕ 30х20х2 mm L = 6000 mm - 600 kg;
7.Профил затворен ПЗЕ 30х30х1,5 mm L = 6000 mm - 250 kg;
8.Профил затворен ПЗЕ 30х30х3 mm L = 6000 mm - 650 kg;
9.Профил затворен ПЗЕ 40х20х2 mm  L = 6000 mm - 250 kg;
10.Профил затворен ПЗЕ 40х20х3 mm  L = 6000 mm - 300 kg;
11.Профил затворен ПЗЕ 40х30х2 mm  L = 6000 mm - 1 400 kg;
12.Профил затворен ПЗЕ 40х30х3 mm  L = 6000 mm - 400 kg;
13.Профил затворен ПЗЕ 40х40х2 mm  L = 6000 mm - 1 300 kg;
14.Профил затворен ПЗЕ 40х40х3 mm  L = 6000 mm - 5 000 kg;
15.Профил затворен ПЗЕ 40х40х4 mm  L = 6000 mm - 1 500 kg;
16.Профил затворен ПЗЕ 50х30х1,5 mm  L = 6000 mm - 100 kg;
17.Профил затворен ПЗЕ 50х30х2 mm  L = 6000 mm - 400 kg;
18.Профил затворен ПЗЕ 50х30х3 mm  L = 6000 mm - 1 300 kg;
19.Профил затворен ПЗЕ 50х40х3 mm  L = 6000 mm - 4 500 kg;
20.Профил затворен ПЗЕ 50х40х4 mm  L = 6000 mm - 500 kg;
21.Профил затворен ПЗЕ 50х50х3 mm  L = 6000 mm - 1 200 kg;
22.Профил затворен ПЗЕ 60х20х3 mm  L = 6000 mm - 300 kg;
23.Профил затворен ПЗЕ 60х40х2 mm  L = 6000 mm - 300 kg;
24.Профил затворен ПЗЕ 60х40х3 mm  L = 6000 mm - 4 500 kg;
25.Профил затворен ПЗЕ 60х40х4 mm  L = 6000 mm - 300 kg;
26.Профил затворен ПЗЕ 60х60х5 mm  L = 6000 mm - 500 kg;
27.Профил затворен ПЗЕ 80х40х4 mm  L = 6000 mm - 350 kg;
28.Профил затворен ПЗЕ 100х50х3 mm L = 6000 mm - 2 000 kg;
Профил стоманен П-образен  UPN–Европрофили DIN 1026 или еквивалентен:
29.Профил стоманен П-образен 100 - 200 kg;
30.Профил стоманен П-образен 120 - 200 kg;
31.Профил стоманен П-образен 140 - 450 kg;
32.Профил стоманен П-образен 160 - 300 kg;
33.Профил стоманен П-образен 200 - 200 kg;
Профил стоманен двойно Т-образен HEB–Европрофили DIN 1025 или еквивалентен:
34.Профил стоманен двойно Т-образен 200 - 400 kg;
Доставка на горещо валцовани "L" профили - винкели и шини.
35.Винкел  равностранен 20 х 20 х 3 - 220 kg;
36.Винкел  равностранен 25 х 25 х 3 - 550 kg;
37.Винкел  равностранен 30 х 30 х 3 - 500 kg;
38.Винкел  равностранен 35 х 35 х 3 - 430 kg;
39.Винкел  равностранен 35 х 35 х 4 - 1 000 kg;
40.Винкел  равностранен 40 х 40 х 3 - 200 kg;
41.Винкел  равностранен 40 х 40 х 4 - 500 kg;
42.Винкел  равностранен 40 х 40 х 5 - 1 000 kg;
43.Винкел  равностранен 45 х 45 х 5 - 300 kg;
44.Винкел  равностранен 50 х 50 х 5 - 350 kg;
45.Винкел  равностранен 50 х 50 х 6 - 150 kg;
46.Винкел  равностранен 55 х 55 х 6 - 80 kg;
47.Винкел  равностранен 60 х 60 х 6 - 200 kg;
48.Винкел  равностранен 90 х 90 х 9 - 250 kg;
49.Винкел  равностранен 90 х 90 х 10 - 300 kg;
50.Шини 10 х 3 - 350 kg;
51.Шини 10 х 8 - 100 kg;
52.Шини 20 х 3 - 250 kg;
53.Шини 20 х 4 - 250 kg;
54.Шини 20 х 5 - 250 kg;
55.Шини 25 х 3 - 300 kg;
56.Шини 25 х 4 - 300 kg;
57.Шини 30 х 3 - 350 kg;
58.Шини 30 х 4 - 450 kg;
59.Шини 30 х 5 - 250 kg;
60.Шини 35 х 5 - 600 kg;
61.Шини 35 х 15 - 100 kg;
62.Шини 40 х 3 - 200 kg;
63.Шини 40 х 4 - 350 kg;
64.Шини 40 х 5 - 250 kg;
65.Шини 40 х 8 - 650 kg;
66.Шини 40 х 20 - 200 kg;
67.Шини 50 х 4 - 400 kg;
68.Шини 50 х 5 - 1 000 kg;
69.Шини 50 х 6 - 400 kg;
70.Шини 50 х 10 - 500 kg;
71.Шини 60 х 4 - 300 kg;
72.Шини 60 х 5 - 200 kg;
73.Шини 60 х 10 - 300 kg;
74.Шини 60 х 40 - 150 kg;
75.Шини 70 х 8 - 100 kg;
76.Шини 70 х 50 - 100 kg;
77.Шини 80 х 8 - 100 kg;
78.Шини 80 х 10 - 100 kg;
79.Шини 80 х 15 - 100 kg;
80.Шини 100 х 10 - 200 kg.
Доставка на ламарина неръждавейка ( инокс )
Los-Nr.: 10
Доставка на ламарина неръждавейка ( инокс ), кактоо следва:
1.Листова ( инокс ) δ = 0,6 mm - 500 kg;
2.Листова ( инокс ) δ = 0,8 mm - 100 kg;
3.Листова ( инокс ) δ = 1,5 mm - 1 500 kg;
4.Листова ( инокс ) δ = 2,0 mm - 3 000 kg.
Доставка на алуминиеви профили
Los-Nr.: 11
14721000 Aluminium
Доставка на алуминиеви профили, както следва:
II. Доставка на цветни метални изделия
1.Лайсна  алуминиева  500 – 0007 - 200 kg;
2.Лайсна  алуминиева  500 – 0008 - 200 kg;
3.Профил  алуминиев   500 – 1169 - елоксиран - 100 kg;
4.Профил  алуминиев   500 – 0156 - 10 kg;
5.Профил  алуминиев   500 – 0165 - 10 kg;
6.Профил  алуминиев   500 – 0135 - 15 kg;
7.Профил  алуминиев   500 – 0329 - 100 kg.
Доставка на алуминиеви ламарини – гладки и рифел
Los-Nr.: 12
Доставка на алуминиеви ламарини – гладки и рифел, както следва:
1.Ламарина алуминиева δ = 1,5 mm с размери 1000 х 2000 mm - 650 kg;
2.Ламарина алуминиева δ = 2 mm с размери  1000 х 2000 mm - 450 kg;
3.Ламарина алуминиева δ = 3 mm  с размери  1000 х 2000 mm - 150 kg;
4.Ламарина алуминиева δ = 1,5 mm  рифел с размери 1000 х 2000 mm - 400 kg;
5.Ламарина алуминиева δ = 2,0 mm  рифел с размери 1000 х 2000 mm - 1800 kg;
6.Ламарина алуминиева δ = 3,0 mm  рифел с размери 1250 х 2500 mm - 1400 kg;
7.Ламарина алуминиева δ = 4,0 mm  рифел с размери 1250 х 2500 mm - 100 kg;
8.Алуминий валцован "Г" с размери  20 х 20 х 2 mm - 50 kg;
9.Алуминий валцован "Г" с размери  30 х 30 х 3 mm - 50 kg.
Доставка на месингови профили – валцовани и материали от бронз
Los-Nr.: 13
Доставка на месингови профили – валцовани и материали от бронз, както следва:
1.Месингова тел за заварка валцована  Ø 3,00 mm - 30 kg;
2.Месинг валцован   Ø 4 mm  - 20 kg;
3.Месинг валцован   Ø 5 mm - 20 kg;
4.Месинг валцован   Ø 6 mm - 20 kg;
5.Месинг валцован   Ø 8 mm - 30 kg;
6.Месинг валцован   Ø 9 mm - 20 kg;
7.Месинг валцован   Ø 10 mm - 35 kg;
8.Месинг валцован   Ø 12 mm - 35 kg;
9.Месинг валцован   Ø 16 mm - 55 kg;
10.Месинг валцован   Ø 18 mm - 50 kg;
11.Месинг валцован   Ø 20 mm - 65 kg;
12.Месинг валцован   Ø 22 mm - 50 kg;
13.Месинг валцован   Ø 25 mm - 60 kg;
14.Месинг валцован   Ø 26 mm - 30 kg;
15.Месинг валцован   Ø 30 mm - 60 kg;
16.Месинг валцован   Ø 36 mm - 60 kg;
17.Месинг валцован   Ø 40  mm - 60 kg;
18.Месинг валцован   Ø 45  mm  -55 kg;
19.Месинг валцован   Ø 60  mm - 60 kg;
20.Месинг шестоъгъл  S = 10 mm валцован - 10 kg;
21.Месинг шестоъгъл  S = 12 mm валцован - 10 kg;
22.Месинг шестоъгъл  S = 13 mm валцован - 10 kg;
23.Месинг шестоъгъл  S = 14 mm валцован - 10 kg;
24.Месинг шестоъгъл  S = 17 mm валцован - 10 kg;
25.Месинг шестоъгъл  S = 19 mm валцован - 10 kg;
26.Месинг шестоъгъл  S = 22 mm валцован - 20 kg;
27.Месинг шестоъгъл  S = 24 mm валцован - 30 kg;
28.Месинг шестоъгъл  S = 27 mm валцован - 20 kg;
29.Месинг шестоъгъл  S = 30 mm валцован - 30 kg;
30.Месинг шестоъгъл  S = 35 mm валцован - 30 kg;
31.Месинг шестоъгъл  S = 36 mm валцован - 80 kg;
32.Месинг шестоъгъл  S = 40 mm валцован - 30 kg;
33.Месинг шестоъгъл  S = 55 mm валцован - 30 kg;
34.Месинг  квадрат  14 х 14 mm валцован - 40 kg;
35.Месинг лента б = 0,3 mm - 10 kg;
36.Фосфорен бронз  Ø 14 mm - 30 kg;
37.Фосфорен бронз  Ø 16 mm - 30 kg;
38.Фосфорен бронз  Ø 17 mm - 30 kg;
39.Фосфорен бронз  Ø 20 mm - 40 kg;
40.Фосфорен бронз  Ø 22 mm - 40 kg;
41.Фосфорен бронз  Ø 23 mm - 55 kg;
42.Фосфорен бронз  Ø 25 mm - 40 kg;
43.Фосфорен бронз  Ø 28 mm - 40 kg;
44.Фосфорен бронз  Ø 30 mm - 55 kg;
45.Фосфорен бронз  Ø 35 mm - 40 kg;
46.Фосфорен бронз  Ø 40 mm - 40 kg;
47.Фосфорен бронз  Ø 42 mm - 40 kg;
48.Фосфорен бронз  Ø 45 mm - 100 kg;
49.Фосфорен бронз  Ø 46 mm - 100 kg;
50.Фосфорен бронз  Ø 50 mm -  60 kg;
51.Фосфорен бронз  Ø 60 mm - 60 kg;
52.Фосфорен бронз  Ø 90 mm - 20 kg;
53.Фосфорен бронз  Ø 100 mm - 40 kg;
54.Фосфорен бронз  Ø 122 mm - 40 kg;
55.Бронзова тръба  Ø 26 х 6 mm - 20 kg;
56.Бронзова тръба  Ø 31 х 10 mm - 130 kg;
57.Бронзова тръба  Ø 36 х 8 mm - 20 kg;
58.Бронзова тръба  Ø 36 х 10 mm - 20 kg;
59.Бронзова тръба  Ø 41 х 8,5 mm - 50 kg;
60.Бронзова тръба  Ø 50 х 5 mm - 20 kg.
Доставка на медни тръби (валцовани), медни ламарини и медни шини
Los-Nr.: 14
14715000 Kupfer
Доставка на медни тръби (валцовани), медни ламарини и медни шини, както следва:
1.Ламарина медна δ = 0,5 mm - 50 kg;
2.Ламарина медна δ = 1 mm - 60 kg;
3.Медна тръба  Ø  8 х 1 mm валцована - 60 kg;
4.Медна тръба  Ø  12 х 1 mm  валцована - 300 kg;
5.Медна шина  25 х 5 mm - 50 kg;
6.Медна шина  60 х 5 mm - 200 kg;
7.Медна шина  20 х 3 mm - 100 kg;
8.Медна шина  20 х 4 mm - 100 kg;
9.Медна шина  300 х 0.2 mm - 40 kg.