Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71946-2023
Tschechien-Brno: Medizinische Verbrauchsartikel
2023/S 025-071946
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Spotřební materiál pro vyšetřování laboratorního novorozeneckého screeningu (ze suché krevní skvrny)
Referenznummer der Bekanntmachung: 72/18
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody týkající se jednotlivých veřejných zakázek na opakující se plnění, dodávek spotřebního materiálu pro vyšetřování laboratorního novorozeneckého screeningu (ze suché krevní skvrny) dle potřeb zadavatele s podmínkou bezúplatné výpůjčky automatického imunoanalyzátoru pro Oddělení klinické biochemie Fakultní nemocnie Brno, Pracoviště dětské medicíny, Černopolní 9, 613 00 Brno po dobu 4 let a zajištění jeho servisu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1 kompletní vyšetření laboratorního novorozeneckého screeningu se skládá ze 3 parametrů/vyšetření:
Výkon 93121 Screening kongenitální hypotyreózy (stanovením tyreocyty stimulujícího hormonu, kit Neonatal TSH, metoda DELFIA),
Výkon 93124 Screening kongenitální adrenální hyperplázie (stanovením 17 hydroxyprogesteronu, kit Neonatal 17 OHP, metoda DELFIA),
Výkon 93281 Novorozenecký screening cystické fibrózy (stanovením imunoreaktivního trypsinogenu, kit neonatal IRT, metoda DELFIA)
Předpokládaný počet vyšetření za 1 rok je přibližně 123 000 (41 000 vyšetření výkon 93121 Screening kongenitální hypotyreózy, 41 000 vyšetření výkon 93124 Screening kongenitální adrenální, 41 000 vyšetření výkon 93281 Novorozenecký screening cystické fibrózy), tj. 492 000 vyšetření za 4 roky (164 000 jednotlivých výkonů).