Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71962-2023
Tschechien-Prag: Veranstaltung von Sprachkursen
2023/S 025-071962
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
KURZ CIZÍCH JAZYKŮ - EURES ČR II
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a dodavatelem na zajištění jazykových kurzů (zajištění administrátora kurzu příslušných lektorů) pro zaměstnance Úřadu práce České republiky, kteří prohlubování jazykových znalostí potřebují k výkonu odborné práce. Kurzy budou realizovány v hlavních evropských jazycích (EN, DE, FR, RU, ES, IT a dále dle požadavku zadavatele). Zadavatel v souladu s § 132 odst. 2 ZZVZ uvádí, že rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem. Blíže viz zadávací dokumentace.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a dodavatelem na zajištění jazykových kurzů (zajištění administrátora kurzu příslušných lektorů) pro zaměstnance Úřadu práce České republiky, kteří prohlubování jazykových znalostí potřebují k výkonu odborné práce. Kurzy budou realizovány v hlavních evropských jazycích (EN, DE, FR, RU, ES, IT a dále dle požadavku zadavatele). Zadavatel v souladu s § 132 odst. 2 ZZVZ uvádí, že rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem.
Obsahem kurzů bude vždy v příslušném cizím jazyce:
- Gramatika
- Komunikace, rozšiřování slovní zásoby
- Pracovní jednání
- Elektronická komunikace
- Praktická cvičení a průběžné testování
Kurzy budou probíhat online formou, pokud se účastník kurzu s lektorem nedohodne jinak, avšak účastník kurzu nemá právo si vynucovat prezenční výuku. On-line prostředí (např. MS TEAMS či jiný program, u kterého není nutná instalace) zajistí dodavatel. Důraz bude kladen na aktivní formu výuky - diskuse, prezentace, logická formulace stanovisek, hraní rolí aj. Dále se budou lekce soustředit na trénink reálných situací, se kterými se EURES poradci a další zaměstnanci ÚP ČR mohou setkat v rámci své pracovní činnosti, tedy vyřizování korespondence, telefonní hovory, Skype konference, účast na školeních, jednáních apod. Konkrétní témata budou záviset na individuální dohodě s lektorem.
Výuka bude probíhat pouze individuální formou, tj. 1 lektor = 1 vyučovaná osoba (vyučovací hodina je 60 minut). Individuální jazyková výuka bude přizpůsobena potřebám jednotlivých zaměstnanců (dále také „účastníci kurzu“), znalost A1 až C2, v podrobnostech viz tabulka níže. Tabulka však slouží pouze k orientačnímu vymezení počtu hodin kurzů v rámci úrovní jazyků. Vymezení počtu zaměstnanců i počtu předpokládaných hodin se může měnit např. na základě změny počtu zaměstnanců zadavatele. Výuka bude probíhat každý týden nejdříve od 15. ledna 2022 (dle průběhu veřejné zakázky) do 31. prosince 2023. Maximální objem výuky je zpravidla 3 vyučovací hodiny na osobu týdně. Vyučovací hodiny budou ve většině případů probíhat v různých dnech, a tak nebudou tvořit jeden ucelený blok.
Konec kurzu je koncem realizace zakázky nebo ukončení účasti účastníka kurzu na jazykovém vzdělávání, podle toho, jaká událost nastane dříve.
Předpokládaný počet všech lekci za týden: 88
Předpokládaný termín plnění: od 15. 1. 2022 do 31. 12. 2023
Předpokládaný celkový počet hodin v rámci celého období plnění veřejné zakázky: 10 560
Blíže viz zadávací dokumentace.