Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Консултантска услуга по чл.166, ал.1 от Закон за устройство на територията за нуждите на община Варна ”
Referenznummer der Bekanntmachung: 00081-2018-0023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71520000 Bauaufsicht
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Обособена позиция 18: Упражняване на строителен надзор на обект „Укрепване свлачище с рег. № VAR 06.10135-06-04 в местност "Свети Никола", гр. Варна
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71520000 Bauaufsicht
71521000 Baustellenüberwachung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши Обособена позиция 18: Упражняване на строителен надзор на обект „Укрепване свлачище с рег. № VAR 06.10135-06-04 в местност "Свети Никола", гр. Варна
• Изготвяне на комплексен доклад за оценка за съответствието на инвестиционни проекти, съгласно чл.142, ал.6, т.2, от ЗУТ
• Упражняване на строителен надзор съгласно ЗУТ, вкл. Изготвяне на окончателен доклад, съгласно чл. 168, ал.6 от ЗУТ
• Изготвяне на технически паспорт на нови строежи, съгласно Наредба 5/28.12.2006 г.