Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72018-2023
Bulgarien-Varna: Diverse Ausrüstungen
2023/S 025-072018
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка и монтаж на професионално кухненско обзавеждане за нуждите на ОП “Комплекс за детско хранене“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39300000 Diverse Ausrüstungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
При изпълнение на поръчката следва да се извърши: Доставка и монтаж на професионално кухненско обзавеждане за кухненския блок на ДЯ № 7 „Роза“, а именно: работни маси с плотове, мивки и стелажи, съгласно Техническа спецификация (Приложение № 1).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 20 833.33 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: