Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa ratraka do Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej
Referenznummer der Bekanntmachung: GPI-ZPI.271.3.3.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ratraka - nowej maszyny śnieżnej do obsługi zimowego utrzymania obiektu Centrum Narciarstwa Biegowego w Klikuszowej. Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr 1 do SWZ) – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący (Załącznik nr 2 do SWZ). Szczegóły zamówienia zawarte są w załącznikach do SWZ.