Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 72065-2023
Submission deadline has been amended by:  135706-2023
Kroatien-Križevci: Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
2023/S 025-072065
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Izgradnja sekundarne vodoopskrbne mreže Križevci sjeveroistok- cjelina 3
Referenznummer der Bekanntmachung: 5/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Opis predmeta nabave je izgradnja sekundarne vodoopskrbne mreže na sjeveroistočnom području grada Križevaca koja obuhvaća sljedeća naselja: Vojakovac, Mičijevac, Čabraji, Vujići Vojakovački, Novi Bošnjani, Stari Bošnjani te dio naselja Donja Glogovnica i dio naselja Ivanec Križevački, a sve sukladno tehničkim specifikacijama navedenim u troškovniku.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 654 456.17 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Opis predmeta nabave je izgradnja sekundarne vodoopskrbne mreže na sjeveroistočnom području grada Križevaca koja obuhvaća sljedeća naselja: Vojakovac, Mičijevac, Čabraji, Vujići Vojakovački, Novi Bošnjani, Stari Bošnjani te dio naselja Donja Glogovnica i dio naselja Ivanec Križevački.