II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на строителни материали за дейността на ОП „Чистота“ гр. Кюстендил, обособени в позиции“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставките ще се извършват въз основа на писмени заявки изпратени на електронната поща на Изпълнителя или по друг подходящ начин в зависимост от потребностите на Възложителя, без ограничения за броя на заявките във времето.Отделните доставки се извършват до 3 (три) календарен дни, считано от деня следващ деня на получаване на заявката, с транспорт на Изпълнителя и до адрес на Възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 17:00 часа.
Приемането и предаването на доставката по конкретната заявка се извършва по вид и количество с приемо-предавателен протокол, подписан от представители двете страни в два екземпляра. Посочените в техническата спецификация количества са прогнозни и Възложителят не е обвързан с тяхното пълно усвояване.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 513 625.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на фракция със зърнометрия 0-4 мм“
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Прогнозно количество - 2000 тона. Доставките ще се извършват въз основа на писмени заявки изпратени на електронната поща на Изпълнителя или по друг подходящ начин в зависимост от потребностите на Възложителя, без ограничения за броя на заявките във времето. Отделните доставки се извършват до 3 (три) календарен дни, считано от деня следващ деня на получаване на заявката, с транспорт на Изпълнителя и до адрес на Възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 17:00 часа.
Приемането и предаването на доставката по конкретната заявка се извършва по вид и количество с приемо-предавателен протокол, подписан от представители двете страни в два екземпляра. Посоченото количество е прогнозно и Възложителят не е обвързан с пълното му усвояване.
Доставка на фракция със зърнометрия 4-16 мм
Los-Nr.: 2
Прогнозно количество - 5000 тона. Доставките ще се извършват въз основа на писмени заявки изпратени на електронната поща на Изпълнителя или по друг подходящ начин в зависимост от потребностите на Възложителя, без ограничения за броя на заявките във времето. Отделните доставки се извършват до 3 (три) календарен дни, считано от деня следващ деня на получаване на заявката, с транспорт на Изпълнителя и до адрес на Възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 17:00 часа.
„Доставка на фракция със зърнометрия 16-31,5мм“
Los-Nr.: 3
„Доставка на фракция (трошен камък) със зърнометрия 0 - 63 мм“
Los-Nr.: 4
Прогнозно количество - 10000 тона. Доставките ще се извършват въз основа на писмени заявки изпратени на електронната поща на Изпълнителя или по друг подходящ начин в зависимост от потребностите на Възложителя, без ограничения за броя на заявките във времето. Отделните доставки се извършват до 3 (три) календарен дни, считано от деня следващ деня на получаване на заявката, с транспорт на Изпълнителя и до адрес на Възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 17:00 часа.
Други строителни материали
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44110000 Baustoffe
Предмета на обособената позиция включва доссатва на строителни материали - Бетонов и варов разтвор, Стоманобетонови изделия за канализация, Бетонови тръби, Изделия за тротоари и настилки за пътно строителство, по вид и количество, посочени в техническата спецификация. Доставките ще се извършват въз основа на писмени заявки изпратени на електронната поща на Изпълнителя или по друг подходящ начин в зависимост от потребностите на Възложителя, без ограничения за броя на заявките във времето. Отделните доставки се извършват до 3 (три) календарен дни, считано от деня следващ деня на получаване на заявката, с транспорт на Изпълнителя и до адрес на Възложителя, всеки работен ден от 8:00 до 17:00 часа. Приемането и предаването на доставката по конкретната заявка се извършва по вид и количество с приемо-предавателен протокол, подписан от представители двете страни в два екземпляра. Посоченото количество е прогнозно и Възложителят не е обвързан с пълното му усвояване. Възложителят има право при възникнала необходимост да заявява и други строителни материали по вид и количество, извън посочените в списъка, в рамките на общата прогнозна стойност по сключения договор.