Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72113-2023
Tschechien-Prag: Beratung in der Fernmeldetechnik
2023/S 025-072113
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Analytické služby (technicko-ekonomická a regulační podpora)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění poradenských služeb technicko-ekonomické a regulační podpory, které budou poskytovány ve 2 různých oblastech (resp. 4 částech veřejné zakázky), a budou spočívat v:
a) komplexní poradenství technicko-ekonomické a regulační podpory,
b) účast při jednáních,
c) jiné služby bezprostředně související s činností objednatele.
Tyto služby technicko-ekonomické a regulační podpory budou poskytovány na základě dílčích závazků vznikajících po dobu určitou, a to 36 měsíců ode dne účinnosti rámcových dohod uzavřených pro každou oblast/část veřejné zakázky, na jejichž základě se bude předmět této veřejné zakázky realizovat.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část 1 oblast elektronických komunikací, primární služby
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování primárních služeb technicko-ekonomické a regulační podpory zejména, nikoli však výlučně, pro oblast elektronických komunikací, a to například z hlediska problematiky výběrových řízení na udělení práv k využívání rádiových kmitočtů a přídělů udělených na základě takových výběrových řízeních, problematiky relevantních trhů či univerzální služby nebo problematiky snižování nákladů na zavádění vysokorychlostních sítí elektronických komunikací a další.
Část 2 oblast elektronických komunikací, oponentní služby
Los-Nr.: 2
Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování oponenetních služeb technicko-ekonomické a regulační podpory ve vztahu k primárním právním službám, jež jsou předmětem části 1 veřejné zakázky.
Část 3 oblast poštovních služeb, primární služby
Los-Nr.: 3
Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování primárních služeb technicko-ekonomické a regulační podpory zejména, nikoli však výlučně, pro oblast poštovních služeb, a to například z hlediska problematiky poštovních licencí, problematiky váženého průměru nákladů kapitálu (WACC), přezkumu úrovně kvality a zajišťování základních služeb a další.
Část 4 oblast poštovních služeb, oponentní služby
Los-Nr.: 4
Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování oponenetních služeb technicko-ekonomické a regulační podpory služeb ve vztahu k primárním právním službám, jež jsou předmětem části 3 veřejné zakázky.