Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
USŁUGA ODBIORU, ZAŁADUNKU I TRANSPORTU ODPADÓW KOMUNALNYCH
Referenznummer der Bekanntmachung: 18WOG-SZP.2712.66.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku i transportu odpadów komunalnych w tym: niesegregowanych odpadów komunalnych, oraz selektywnego odbioru odpadów komunalnych (szkło, tworzywo sztuczne, papier i tektura) z kompleksów administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy, w podziale na cztery zadania: • ZADANIE 1 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice • ZADANIE 2 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły • ZADANIE 3 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek • ZADANIE 4 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZADANIE 1 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku i transportu odpadów komunalnych w tym: niesegregowanych odpadów komunalnych, oraz selektywnego odbioru odpadów komunalnych (szkło, tworzywo sztuczne, papier i tektura) z kompleksów administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy: ZADANIE 1 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Siemirowice
ZADANIE 2 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły
Los-Nr.: 2
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku i transportu odpadów komunalnych w tym: niesegregowanych odpadów komunalnych, oraz selektywnego odbioru odpadów komunalnych (szkło, tworzywo sztuczne, papier i tektura) z kompleksów administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy: ZADANIE 2 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Babie Doły
ZADANIE 3 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek
Los-Nr.: 3
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku i transportu odpadów komunalnych w tym: niesegregowanych odpadów komunalnych, oraz selektywnego odbioru odpadów komunalnych (szkło, tworzywo sztuczne, papier i tektura) z kompleksów administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy: ZADANIE 3 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Gdynia Grabówek
ZADANIE 4 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo
Los-Nr.: 4
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru, załadunku i transportu odpadów komunalnych w tym: niesegregowanych odpadów komunalnych, oraz selektywnego odbioru odpadów komunalnych (szkło, tworzywo sztuczne, papier i tektura) z kompleksów administrowanych przez 18. Wojskowy Oddział Gospodarczy: ZADANIE 4 - Sekcja Obsługi Infrastruktury – Wejherowo