Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: 4278728_2022_PAAPD1373111
II.1.2)Cod CPV principal22993200 Hârtie sau carton termosensibile
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizare de MATERIALE SANITARE-HARTIE EKG, ECOGRAF.... conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorul economic a cărui ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Etichete autocolante farmaceutice
Lot nr.: 9
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33770000 Articole de hârtie pentru uz sanitar
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Hârtie împachetare sterilizare (CREP ELASTIC) 120X120 CM
Lot nr.: 8
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33198200 Săculeţe sau plicuri din hârtie pentru sterilizare
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)22993200 Hârtie sau carton termosensibile
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: II.2.5)Criterii de atribuirePrețul
Pungi farmaceutice / capsule farmaceutice
Lot nr.: 10
Hârtie filtru laborator 50 cm x50 cm
Lot nr.: 7
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15994200 Hârtie de filtru
Piese bucale UF pentru spirometrie o30
Lot nr.: 3
Hartie împachetat sterilizare 1200 x1200
Lot nr.: 2
Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence
Lot nr.: 6
Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence -top