Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Promotiecampagne The Art of European Pork
Referenznummer der Bekanntmachung: VLAM-VLAM/2022/12-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze opdracht betreft een voorlichtings- en afzetbevorderingsprogramma voor varkensvlees in Taiwan, India en Vietnam. De belangrijkste doelstelling van dit programma is de bekendheid van de kwaliteiten van Europees varkensvlees te vergroten bij de B2B-doelgroep in de doelmarkten en bijgevolg het concurrentievermogen van de Europese varkensvleessector te vergroten, zodat het marktaandeel van de sector in volume en waarde kan toenemen.
Beurzen en B2B-bijeenkomsten zijn de belangrijkste instrumenten om de doelgroep te benaderen en de Europese exporteurs van varkensvlees met hen in contact te brengen. Deze groep bestaat voornamelijk uit importeurs, groothandelaren, verwerkers en detailhandelaren. Een communicatiecampagne, zowel on- als offline in de doellanden om de bekendheid te vergroten en de doelgroep te informeren over de activiteiten binnen het programma.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Voorzien van de campagne in Vietnam.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Voorzien van de campagne in India.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Voorzien van de campagne in Taiwan.