II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa na potrzeby apteki produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów biobójczych, kosmetyków, surowców do receptury, drobnocząsteczkowych pochodnych heparyny, środków spożywczych (...)
Numer referencyjny: A.I.271.1.15.2022
II.1.2)Główny kod CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa na potrzeby apteki produktów leczniczych, wyrobów medycznych, produktów biobójczych, kosmetyków, surowców do receptury, drobnocząsteczkowych pochodnych heparyny, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: hhttps://www.kcr.pl/zamowienia-publiczne-2021-2 - „strona internetowa prowadzonego postępowania”. Zamówienie publiczne udzielane jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego, z zastosowaniem tzw. "procedury odwróconej" opisanej w art. 139 Pzp. Wadium w postępowaniu nie jest wymagane.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych;. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 2/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 2
Część 2/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 3/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 3
Część 3/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 4/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 4
Część 4/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 5/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne.
Część nr: 5
33198200 Papierowe waciki lub kompresy odkażające
Część 5/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 6/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne.
Część nr: 6
Część 6/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 7/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 7
Część 7/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 8/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny i produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 8
Część 8/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny i produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 9/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 9
Część 9/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 10/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia.
Część nr: 10
Część 10/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych, surowce do receptury, wyroby medyczne, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 11/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny.
Część nr: 11
Część 11/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 12/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny.
Część nr: 12
Część 12/ Drobnocząsteczkowe pochodne heparyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 13/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
33690000 Różne produkty lecznicze
33741300 Środek odkażający do rąk
33711740 Płyn do płukania ust
Część 13/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 14/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Część nr: 14
Część 14/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 15/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Część nr: 15
33692000 Roztwory lecznicze
Część 15/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 16/ Produkty lecznicze.
Część nr: 16
Część 16/ Produkty lecznicze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 17/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze.
Część nr: 17
Część 17/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 18/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 18
Część 18/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 19/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych.
Część nr: 19
Część 19/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 20/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki.
Część nr: 20
Część 20/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141100 Opatrunki, zaciski, szwy, podwiązki
33141128 Igły do szycia
Część 21/ Szwy, w tym: zadanie A - Szew niewchłanialny - syntetyczny pleciony poliestrowy powlekany silikonem; zadanie B - wosk kostny,do hemostazy,przy krwawieniu z kości w formie płatków; zadanie C - Szwy wchłaniane - plecione wykonane z kopolimeru 90% glikolidu i 10% L-laktydu powlekany kopolimerem oraz stearynianem wapnia. Okres podtrzymywania tkankowego po 14 dniach od zaimplantowania powyżej 70% początkowej siły podtrzymywania, o całkowitym okresie wchłaniania szwu do 70 dni; zadanie D - Szwy wchłaniane – Syntetyczny monofilament o długim okresie wchłaniania (180 – 210 dni) i przedłużonym okresie podtrzymywania tkankowego, po 28 dniach powyżej 50 % początkowej siły podtrzymywania tkankowego; zadanie E - Szwy wchłaniane - plecione wykonane z kopolimeru 90% glikolidu i 10% L-laktydu powlekany kopolimerem oraz stearynianem wapnia. Okres podtrzymywania tkankowego po 14 dniach od zaimplantowania powyżej 70% początkowej siły podtrzymywania, o całkowitym okresie wchłaniania szwu do 70 dni. Pokryte środkiem antybakteryjnym; zadanie F - Szwy niewchłanialne - syntetyczny monofilament wykonany z polipropylenu i polietylenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141127 Hemostatyki wchłanialne
Część 22/ Hemostatyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 23/ Materiały opatrunkowe
Część nr: 23
33141114 Gaza medyczna
Część 23/ Materiały opatrunkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 24/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych
Część nr: 24
Część 24/ Produkty lecznicze różnych grup terapeutycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Część 25/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki
Część nr: 25
33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Część 25/ Produkty lecznicze, wyroby medyczne, produkty biobójcze oraz kosmetyki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy wraz z załącznikiem (specyfikacja asortymentowo – ilościowo – cenowa), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.