VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: II
Los-Nr.: II.1.5) Celková odhadovaná hodnota
Stelle des zu berichtigenden Textes: Hodnota bez DPH
Anstatt:
muss es heißen:
Abschnitt Nummer: II
Los-Nr.: II.2.6) Odhadovaná hodnota
2. Uchádzač preukazuje splnenie podmienok účasti osobné postavenie podľa § 32 ods. 2, resp. ods. 4, resp. ods. 5, a to v súlade s § 21 ods. 6 alebo § 152 ods. 1 zákona o VO.
5. Uchádzač môže predbežne nahradiť doklady na preukázanie splnenia podmienok účasti osobného postavenia
Jednotným európskym dokumentom (JED) v zmysle § 39 ods. 1 zákona o VO alebo čestným vyhlásením podľa § 114 ods.1 zákona o VO.
2. Uchádzač preukazuje splnenie podmienok účasti osobné postavenie podľa § 32 ods. 2, resp. ods. 4, resp. ods. 5, a to v súlade s § 21 alebo § 152 ods. 1 zákona o VO.
5. Uchádzač môže preukázať splnenie podmienok účasti osobného postavenia zápisom do zoznamu hospodárskych
subjektov v súlade s § 152 zákona o VO. V súlade s § 187 ods. 7 zákona o VO zápis v zozname podnikateľov vykonaný podľa predpisov účinných do 17.04.2016 je zápisom do zoznamu hospodárskych subjektov v rozsahu zapísaných skutočností. V záujme aktualizácie údajov uvedených v zozname hospodárskych subjektov je potrebné, aby hospodárske subjekty prostredníctvom formulára oznámenia zmeny údajov doplnili doklady na webovej stránke:
https://www.uvo.gov.sk/.