Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nová vstupní a vjezdová zóna západ BVV III
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45300000 Bauinstallationsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem tohoto projektu je nová vstupní a vjezdová zóna, která je souborem objektů, které společně a ve spojení se stávajícími objekty výstaviště budou tvořit ucelený komplex v jeho západní části. Západní část areálu zadavatele bude uvolněna pro stavbu nové multifunkční sportovní a kulturní haly, proto je nutné uzavřít výstaviště na nové hranici a vybudovat nové odpadové hospodářství a zázemí spedice. Součástí uzavření výstaviště je vybudování nových vjezdových a vstupních bran 7 a 8 a oplocení od ulice Bauerovy po ulici Hlinky. Bližší informace viz ZD.