Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Protichemický ochranný oblek typ 1a ET
Referenznummer der Bekanntmachung: SE-VO1-2023/003332
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ochranný oblek je určený pre ochranu povrchu tela užívateľa, ako jeho osobný ochranný prostriedok, pri vstupe do prostredia kontaminovaného nebezpečnou látkou neznámeho pôvodu, vyhovujúcim podmienkam EN 943-2:2019 a tiež nižšie uvedených technických noriem. Spoločne s autonómnym dýchacím prístrojom musí zabezpečiť úplnú izoláciu užívateľa od okolitého kontaminovaného prostredia.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 167 022.30 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ochranný oblek je určený pre ochranu povrchu tela užívateľa, ako jeho osobný ochranný prostriedok, pri vstupe do prostredia kontaminovaného nebezpečnou látkou neznámeho pôvodu, vyhovujúcim podmienkam EN 943-2:2019 a tiež nižšie uvedených technických noriem. Spoločne s autonómnym dýchacím prístrojom musí zabezpečiť úplnú izoláciu užívateľa od okolitého kontaminovaného prostredia. Počet kusov: 60