Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych z rejonów administrowanych przez 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim
Referenznummer der Bekanntmachung: 388/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90410000 Abwassersammlung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: Opróżnianiu zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych z rejonów administrowanych przez 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim:
- część 1 Grupa Zabezpieczenia Drawsko Pomorskie
- część 2 Grupa Zabezpieczenia Wałcz
- część 3 Grupa Zabezpieczenia Wałcz/Rejon Nadarzyce
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CZĘŚĆ – 1 GRUPA ZABEZPIECZENIA DRAWSKO POMORSKIE
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90410000 Abwassersammlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: Opróżnianiu zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych z rejonów administrowanych przez 16 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Drawsku Pomorskim:
CZĘŚĆ – 2 GRUPA ZABEZPIECZENIA WAŁCZ
Los-Nr.: 2
CZĘŚĆ – 3 GRUPA ZABEZPIECZENIA WAŁCZ/REJON NADARZYCE
Los-Nr.: 3