Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Vzdrževanje in servisiranje sistema KADRIS 4, vključno s svetovanjem in podporo na daljavo
Referenznummer der Bekanntmachung: 430-1806/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35125200 Zeiterfassungssystem oder Einrichtung zur Arbeitszeiterfassung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Vzdrževanje in servisiranje sistema KADRIS 4, vključno s svetovanjem in podporo na daljavo zajema:
- vzdrževanje podatkovne Oracle baze
- vzdrževanje programske opreme KADRIS 4
- svetovanje in podpora na daljavo
- storitve odprave napak pri delovanju strojne opreme