Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 17093691_2022_PAAPD1356439
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39831200 Detergenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
LOT 1
Nr crt/Produse/UM/Cantit. min. AC/Cantit. max. AC/Cantit. min. CS/Cantit. max. CS
Detergent lichid pentru covoare/litru/215/1.938/6/431
Detergent covoare praf/kg/52/471/1/105
Detergent pudra pentru masini de spalat automate/kg/3374/30372/94/6749
Detergent lichid pentru masina automata/litru/1034/9312/29/2069
LOT 2
detergent lichid universal/ litru/1.629/14.664/45/ 3259
detergent lichid pentru lemn/litru/388/3.495/11/777
spray pentru curatarea mobilei/flacon/552/4.971/15/1105
detergent lichid pentru pardoseli/litru/986/8.874/27/1972
detergent lichid pardoseli anti insecte/litru/653/5.883/18/1307
detergent tablete pentru masina de spalat vase/tablete/1.360/12.240/38/2720
detergent lichid pentru spalat vasele/litru/1.371/12.342/38/2743
detergent pentru curatarea geamurilor/ litru/1.081/9.735/30/2163
detergent pentru instrumentar medical/litru/10/90/1/20
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor 18 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOT 2 - Detergenti pentru curatarea materialelor
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39831200 Detergenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Furnizare detergenti
Nr/denumire/UM/cant. minima AC/cant. maxima AC/ cantit. minima CS/ cantit. maxima CS
1/ detergent lichid universal/litru/ 1.629/ 14.664/ 45/ 3259
2/ detergent lichid pentru lemn/ litru/ 388/ 3.495/ 11/ 777
3/ spray pentru curatarea mobilei/ flacon/ 552/ 4.971/ 15/ 1105
4/ detergent lichid pentru pardoseli/ litru/986/ 8.874/ 27/ 1972
5/ detergent lichid pardoseli anti insecte/ litru/ 653/ 5.883/ 18/ 1307
6/ detergent tablete pentru masina de spalat vase tablete/ 1.360/ 12.240/ 38/ 2720
7/ detergent lichid pentru spalat vasele/ litru/ 1.371/ 12.342/ 38/ 2743
8/ detergent pentru curatarea geamurilor/ litru /1.081/ 9.735/ 30/ 2163
9/ detergent pentru instrumentar medical/ litru/ 10/ 90/ 1/ 20
LOT 1- Detergenti pentru curatarea materialelor textile
Los-Nr.: 1
Nr crt/ Produse/ UM/ Cantit. min. AC/ Cantit. max. AC/ Cantit. min. CS/ Cantit. max. CS
1/ Detergent lichid pentru covoare/ litru/ 215/ 1.938/ 6/ 431
2/ Detergent covoare praf/ kg/ 52/ 471/ 1/ 105
3/ Detergent pudra pentru masini de spalat automate/ kg/ 3374/ 30372/ 94/ 6749
4/ Detergent lichid pentru masina automata/ litru/ 1034/ 9312/ 29/ 2069