Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výkon stavebného dozoru na stavbe: Ploské - Ortáše - vodovod a Ploské - Ortáše - prívod vody a vodojem
Referenznummer der Bekanntmachung: 452043
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je poskytnutie služby stavebného dozoru v rámci stavby "Ploské Ortáše vodovod a Ploské Ortáše prívod vody a vodojem" podľa Opisu predmetu zákazky v zmysle Časti B. súťažných podkladov.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71520000 Bauaufsicht
71521000 Baustellenüberwachung
71530000 Beratung im Bauwesen
71540000 Bauverwaltungsleistungen
71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
71315300 Bauabnahme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Predmetom zákazky je poskytnutie služby stavebného dozoru v rámci stavby "Ploské - Ortáše - vodovod a Ploské - Ortáše - prívod vody a vodojem" podľa Opisu predmetu zákazky v zmysle Časti B. súťažných podkladov.
2. Úspešný uchádzač zabezpečí dozorovanie nad vykonávaním prác na stavbe podľa zmluvy o dielo uzatvorenej medzi obstarávateľom a zhotoviteľom stavby tak, aby všetky práce na stavbe boli zrealizované v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi, STN a technickými špecifikáciami, v stanovenom čase a v rámci ceny dohodnutej v zmluve o dielo a pri dodržaní podmienok určených zmluvou o poskytovaní služieb stavebného dozoru.
3. Služby poskytované úspešným uchádzačom zahŕňajú činnosti súvisiace s kontrolou projektovej a technickej dokumentácie stavby, dozorovanie vykonávania stavebných prác na stavbe, manažment zmluvy o dielo uzavretej medzi objednávateľom a zhotoviteľom stavby a činnosti súvisiace s plnením podmienok objednávateľa podľa zmluvy o dielo.
4. Služby dozorovania prác na stavbe bude úspešný uchádzač vykonávať v súlade s požiadavkami všeobecne záväzných právnych predpisov SR, predovšetkým bude dbať na dodržiavanie postupov podľa § 48 a § 98 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom pláne a stavebnom poriadku (Stavebný zákon) v znení neskorších predpisov a povinnosťami podľa § 2 ods. 3. a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 396/2006 Z.z. o minimálnych bezpečnostných a zdravotných požiadavkách na stavenisko.
5. Úspešný uchádzač bude pri realizácii zmluvy o dielo konať/vystupovať v mene objednávateľa a bude zodpovedný za dohľad nad kvalitou a množstvom zrealizovaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou, časovým harmonogramom a rozpočtom stavby.