Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72447-2023
Polen-Rybnik: Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
2023/S 025-072447
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
Referenznummer der Bekanntmachung: LAS-230-PN/115-2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku. Zamówienie podzielone jest na 6 pakietów (części).
Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy). Umowy w zakresie poszczególnych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania na okres do dnia 31.12.2023 r.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Axitinibum
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Enzalutamidum
Los-Nr.: 2
Topotecanum
Los-Nr.: 3
Crizotinib
Los-Nr.: 4
Temsyrolimus
Los-Nr.: 5
Fludarabine
Los-Nr.: 6