2. Postępowanie składa się z 7 części zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty maksymalnie na 2 części zamówienia.
5. Oprócz elementów przewidzianych przepisami prawa, operat powinien dodatkowo zawierać:
1) protokół z badania księgi wieczystej, z zastrzeżeniem pkt 9) poniżej;
2) serwis fotograficzny – zdjęcia w kolorze;
3) szkic lokalu mieszkalnego/o innym przeznaczeniu (w ilości 3 sztuk);
4) protokół oględzin nieruchomości podpisany przez rzeczoznawcę majątkowego;
5) zaznaczenie na planie miasta nieruchomości szacowanej i przyjętych do porównania z zastrzeżeniem pkt 9) poniżej;
6) wycinek mapy zasadniczej (dodatkowo w uzasadnionych przypadkach oraz w każdym przypadku, gdy operat sporządzany jest dla celu, o którym mowa w pkt części VI pkt D załącznika nr 1 do Umowy- Formularza cenowego), wypis z rejestru gruntów oraz wycinek mapy ewidencyjnej), z zastrzeżeniem punktu 8) i 9) poniżej;
7) kopię dokumentu ubezpieczenia, o którym mowa w art. 175 ust. 4 ustawy
z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami, aktualnego na dzień sporządzenia operatu szacunkowego;
8) w przypadku wycen nieruchomości wykonywanych dla celów określonych w części IV pkt B i C załącznika nr 1 do Umowy– Formularza cenowego, dokumenty, o których mowa w pkt 6 mogą być zastąpione wydrukiem z Systemu Informacji Przestrzennej Miasta Poznania bądź z Geoportalu Krajowego Infrastruktury Informacji Przestrzennej;
9) w przypadku wycen nieruchomości wykonywanych dla celów określonych w części VI pkt A-C załącznika nr 1 do Umowy – Formularza cenowego, Wykonawca nie jest zobowiązany dołączać dokumentów, o których mowa w pkt 5 i 6 oraz zamiast dokumentu, o którym mowa w pkt 1 może przedłożyć wydruk z przeglądarki Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych;
10) wersję elektroniczną operatu szacunkowego i załączników (w formacie pdf), o których mowa w ust. 1-10 przesłaną na adres poczty elektronicznej, z którego wysłano zlecenie wykonania operatu. Wymóg ten nie dotyczy operatów sporządzanych dla celów wymienionych w części I, II pkt A-C, III pkt A i B, V pkt A i D oraz VII załącznika nr 1 do Umowy – Formularza cenowego.