Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72461-2023
Polen-Kielce: Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
2023/S 025-072461
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa kompleksowej organizacji wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców (z regionu świętokrzyskiego) w dniach 16-21 kwietnia 2023 r. na targi Hannover Messe 2023 r
Referenznummer der Bekanntmachung: OK-III.272.1.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców (z regionu świętokrzyskiego) w dniach 16-21 kwietnia 2023 r. na targi Hannover Messe 2023 realizowanej w ramach projektu pn.: „Świętokrzyskie – hard to pronounce, easy to do business in”.
2. Głównym celem misji gospodarczej będzie promocja sektora metalowo - odlewniczego regionu świętokrzyskiego na rynkach zagranicznych.
3. Misja gospodarcza odbędzie się w dniach 16 - 21 kwietnia 2023r. (łącznie z wyjazdem i przyjazdem) w Hanowerze (Niemcy).
4. Uczestnicy wyjazdowej misji gospodarczej to przedsiębiorcy z branży metalowo odlewniczej (12 osób - transport samochodowy).
5. Liczba osób reprezentujących Zamawiającego (Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego) to 3 osoby - transport samochodowy.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 189 226.67 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
55100000 Dienstleistungen von Hotels
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
7. Zamawiający:
- nie podzielił zamówienia na części i nie dopuszcza składania ofert częściowych, gdyż stanowi ono część całorocznego zamówienia, a ponadto zakres i charakter przedmiotu zamówienia wykluczają jego podział z przyczyn organizacyjnych, ekonomicznych i celowościowych. Wyjazdowa misja gospodarcza jako kompleksowa usługa (przygotowanie i przeprowadzenie misji) jest niepodzielna. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja wydarzenia. W związku z powyższym nie ma możliwości podziału przedmiotowego zamówienia,
- nie dopuszcza składania ofert wariantowych,
- nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp,
- nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy,
- nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy,
- nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej i sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego,
- nie przewiduje zawarcia umowy ramowej,
- nie przewiduje aukcji elektronicznej,
- nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, o których mowa w art. 60 i 121 ustawy Pzp,
- nie wymaga złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy,
- nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 261 ustawy,
- nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia.