II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy obłożeń chirurgicznych na 24 miesiące - sprawa nr Z/6/PN/23
Referenznummer der Bekanntmachung: Z/6/PN/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141116 Verpackte Kompressen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń chirurgicznych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie
z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
2. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 25
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 – Dostawy jałowych zestawów opatrunkowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141116 Verpackte Kompressen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy jałowych zestawów opatrunkowych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
2. Dostarczane przez Wykonawcę towary muszą być wyrobami medycznymi oraz być dopuszczone do obrotu i do używania w Polsce zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974 ze zm.).
3.Dostarczany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia musi być:
1) fabrycznie nowe, bez znamion użytkowania oraz pełnowartościowe, kompletne,
pierwszej kategorii, a także spełniać wymagania jakościowe i właściwości określone przez
Zamawiającego oraz producenta danego towaru, a także gwarantować funkcjonalność
i niezawodność wykorzystania w zakresie swego przeznaczenia,
2) posiadać informację o terminie ważności i numerze serii,
3) dostarczone do Zamawiającego w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach producenta danego towaru, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych (o ile dotyczy).
4. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
5. Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę producenta oraz nazwę handlową lub numer katalogowy.
6. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy.
7. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć,
że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”.
8. W przypadku wskazania przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia znaku towarowego, patentu lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty – należy przyjąć, że wskazane znaki towarowe, patenty, pochodzenie itp. określają minimalne parametry wskazane
w Załączniku nr 2 do SWZ, które stanowią kryteria stosowane w celu oceny równoważności. Każdorazowo, gdy wskazany jest w niniejszej SWZ znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne” (podstawa prawna art. 99 ust. 5 i 6 ustawy p.z.p.).
Zadanie nr 2 – Dostawy jałowych zestawów opatrunkowych
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 3 – Dostawy zestawów do iniekcji doszklistkowych
Los-Nr.: 3
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do iniekcji doszklistkowych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 4 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego dla noworodków
Los-Nr.: 4
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego dla noworodków na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 5 – Dostawy obłożeń do zabiegów ginekologicznych
Los-Nr.: 5
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do zabiegów ginekologicznych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
2) identyczne z próbkami złożonymi w postępowaniu o udzieleniu zamówienia (zgodnie
z formularzem cenowym)
3) posiadać informację o terminie ważności i numerze serii,
4) dostarczone do Zamawiającego w oryginalnych, nienaruszonych opakowaniach producenta danego towaru, w sposób zapewniający zachowanie jego właściwości i parametrów eksploatacyjnych podczas transportu i przechowywania w warunkach magazynowych (o ile dotyczy).
Zadanie nr 6 – Dostawy obłożeń do przezskórnej litotrypsji (PCNL)
Los-Nr.: 6
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do przezskórnej litotrypsji (PCNL) na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 7 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego - uniwersalne
Los-Nr.: 7
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego - uniwersalne na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 8 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw do operacji przezcewkowych (TUR)
Los-Nr.: 8
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw do operacji przezcewkowych (TUR) na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 9 – Dostawy zestawów do szycia poporodowego
Los-Nr.: 9
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do szycia poporodowego na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 10 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw pediatryczny
Los-Nr.: 10
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw pediatryczny na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
z formularzem cenowym).
Zadanie nr 11 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw do operacji oka
Los-Nr.: 11
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw do operacji oka na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 12 – Dostawy zestawów kompresów jałowych
Los-Nr.: 12
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów kompresów jałowych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 13 – Dostawy zestawów do cesarskiego cięcia
Los-Nr.: 13
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do cesarskiego cięcia na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 14 – Dostawy zestawów do porodu
Los-Nr.: 14
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do porodu na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 15 – Dostawy zestawów zabiegowych
Los-Nr.: 15
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów zabiegowych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 16 – Dostawy zestawów zabiegowych
Los-Nr.: 16
Zadanie nr 17 – Dostawy zestawów do zabiegów bariatrycznych
Los-Nr.: 17
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do zabiegów bariatrycznych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 18 – Dostawy zestawów zabiegowych
Los-Nr.: 18
Zadanie nr 19 – Dostawy obłożeń do operacji biodra
Los-Nr.: 19
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do operacji biodra na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 20 – Dostawy obłożeń do operacji kończyny I
Los-Nr.: 20
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do operacji kończyny I na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 21 – Dostawy obłożeń do operacji kończyny II
Los-Nr.: 21
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do operacji kończyny II na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 22 – Dostawy obłożeń do kraniotomii
Los-Nr.: 22
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do kraniotomii na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 23 – Dostawy obłożeń do artroskopii kolana
Los-Nr.: 23
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do artroskopii kolana na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 24 – Dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw brzuszno-kroczowy
Los-Nr.: 24
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń pola operacyjnego – zestaw brzuszno-kroczowy na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Zadanie nr 25 – Dostawy obłożeń do operacji kardiochirurgicznych
Los-Nr.: 25
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy obłożeń do operacji kardiochirurgicznych na 24 miesiące w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.