Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Validacija WSS aplikacij na novo tehnično infrastrukturo in WSS najemna licenčna pogodba 2
Referenznummer der Bekanntmachung: 2.09.3.1.02-1/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wallstreet Suite ver. 7.3.16 je programski paket skupine ION, ki ga Banka Slovenije uporablja za podporo
procese upravljanja finančnih naložb in s tem povezana finančna tveganja. Banka Slovenije uporablja
naslednje funkcije sprednje in srednje pisarne WSS:
- simulacija, upravljanje in upravljanje portfeljev in referenčnih portfeljev,
- upravljanje nasprotnih strank in izdajateljev,
- simulacijo, vnos in korekcijo transakcij,
- upravljanje omejitev, spremljanje in obveščanje,
- vrednotenje in spremljanje pozicij,
- spremljanje delovanja,
- spremljanje skladnosti itd
- napovedovanje denarnega toka (treasury monitor).