Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Postępowanie o udzielenie zamówienia z wolnej ręki "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łochów w roku 2023 – Pakiet ZG.MIESZANY.09 i ZG.MIESZANY.10"
Referenznummer der Bekanntmachung: S.270.2.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, łowiectwa, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej oraz nasiennictwa, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łochów w roku 2023.- leśnictwa Węgrów i Ruchna
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet ZG.MIESZANY.09 - leśnictwo Węgrów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli iochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, łowiectwa, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej oraznasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictwa Węgrów w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmujesumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, łowiectwa,utrzymania obiektów infrastruktury leśnej oraz nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli iochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, łowiectwa, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej oraznasiennictwa, do wykonania na terenie leśnictwa Ruchna w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmujesumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, łowiectwa,utrzymania obiektów infrastruktury leśnej oraz nasiennictwa wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ