Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apgaismojuma kā pilna servisa pakalpojuma (ESCO investīciju modelis) nodrošināšana Ķekavas novadā
Atsauces numurs: ĶNP 2023/2
II.1.2)Galvenās CPV kods51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)51000000 Uzstādīšanas pakalpojumi (izņemot programmatūru)
34993000 Ielu apgaismojums
71340000 Integrētie inženiertehniskie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: