Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 9524980/2022/AP-1-64
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achiziție medicamente conform Secțiunea II.2 Lista de loturi din prezentul anunț și Caiet de sarcini - Anexa 1 Cantități-Valori Medicamente HIV 2.
Termenul limită până la care operatorii economici pot solicita clarificări sau informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Autoritatea contractantă va răspunde, în mod clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări/informaticilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cantitățile minime și maxime estimate sunt conform Caiet de sarcini - Anexa 1 Cantități-Valori Medicamente HIV 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dolutegravirum + Abacavirum + Lamivudinum 50mg/600mg/300mg
Los-Nr.: 2