II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Włodawa w roku 2023.
Referenznummer der Bekanntmachung: S.270.24.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarsko-nasienniczej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Włodawa w roku 2022.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet P01.L01 Leśnictwo Brus
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Włodawa w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarsko-nasienniczej, wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ, na który składają się: Załącznik nr 2.1. – planowany rozmiar prac; Załącznik nr 2.2. - szczegółowy rozmiar prac według grup czynności, czynności i lokalizacji; Załącznik nr 2.3.1. – charakterystyka leśnictwa w zakresie pozyskania drewna; Załącznik nr 2.3.2. – układ sortymentowy pozyskania drewna w leśnictwie; Załącznik nr 2.3.3. – zestawienie odległości i warunków zrywki drewna; Załącznik nr 2.3.4. – zestawienie pozycji z dodatkowymi utrudnieniami w zakresie pozyskania i zrywki; Załącznik nr 2.3.5. – zestawienie pozycji nieudostępnionych dla pozyskania maszynowego; Załącznik nr 2.3.6. – informacja o optymalnej technologii pozyskania drewna (potencjał); Załącznik nr 2.4.1. - informacja o charakterze pielęgnacji lasu (strefy dla wykaszania chwastów); Załącznik nr 2.4.2. - zestawienie pozycji nieudostępnionych do odnowień wykonywanych przy pomocy sadzarki. Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach wchodzących w skład załącznika nr 2 mają charakter szacunkowy.
Pakiet P02.L03 Leśnictwo Kołacze
Los-Nr.: 2
Pakiet P03.L05 Leśnictwo Lipówka
Los-Nr.: 3
Pakiet P04.L06 Leśnictwo Lubień
Los-Nr.: 4
Pakiet P05.L07 Leśnictwo Marynki
Los-Nr.: 5
Pakiet P06.L09 Leśnictwo Antopol
Los-Nr.: 6
Pakiet P07.L10 Leśnictwo Hanna
Los-Nr.: 7
Pakiet P08.L11 Leśnictwo Kaplonosy
Los-Nr.: 8
Pakiet P09.L12 Leśnictwo Matiaszówka
Los-Nr.: 9
Pakiet P10.L13 Leśnictwo Romanów
Los-Nr.: 10
Pakiet P11.L14 Leśnictwo Siedliska
Los-Nr.: 11
Pakiet P12.L16 Leśnictwo Adampol
Los-Nr.: 12
Pakiet P13.L17 Leśnictwo Augustów
Los-Nr.: 13
Pakiet P14.L18 Leśnictwo Dobropol
Los-Nr.: 14
Pakiet P15.L20 Leśnictwo Załucze
Los-Nr.: 15
Pakiet P16.L08 Leśnictwo Szkółkarsko-Nasiennicze
Los-Nr.: 16